Dodane przez CaringP 22 maja 2020

Opiekunka do seniorki mieszkającej w mieści Aachen od 10.06! 1400 Euro/mc

Miejsce pracy: Aachen

 

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim na sprawdzone zlecenie do samotnej seniorki. Pani Anna mieszka w 90 m2 bardzo zadbanym mieszkaniu na pierwszym piętrze, do którego przynależy duży taras. Podopieczna przeszła lekki wylew, ma przyznaną trzecią grupę niepełnosprawności, ma problemy ze słuchem. Porusza się przy pomocy balkonika lub samodzielnie, nie ma żadnych poważnych schorzeń i ograniczeń. Pielęgnację ciała wykonuje samodzielnie, przy prysznicu trzeba jej trochę pomóc. Dla Opiekunki jest ładny pokój z dużym oknem, z oddzielną łazienką na drugim piętrze, jest Internet. Możliwości zakupowe 10 min  pieszo, w okolicy również targ. Seniorka chętnie czyta, układa puzzle i robi robótki. 

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

 


Caring Personnel Sp. z o.o.


 


501-708-200 


 


www.caringpersonnel.pl


 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.