Dodane przez PlanetaPracy 25 maja 2020

Oferta od zaraz/ Tylko pomoc w domu/ 1600 €/ okolice Dortmundu

Miejsce pracy: Holzwickede (15 km od Dortmundu)

Miejsce:

Holzwickede (15 km od Dortmundu)

Data wyjazdu:

2020-05-30

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1600 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Do opieki jest małżeństwo. Chodzi głównie o pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe, jazda samochodem.

Opis oferty:

Seniorka ma 84-lata, jest osłabiona ze względu na wiek. Porusza się samodzielnie bez wsparcia. Jej mąż ma 86-lat, choruje na początkującą demencję. W domu porusza się za pomocą laski, na zewnątrz używa rollatora. Małżeństwo czynności higieniczne wykonuje samodzielnie. Potrzebują kogoś kto zajmie się domem. Na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy. Wynagrodzenie: 1600 € + zwrot kosztów podróży.

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.