Dodane przez PlanetaPracy 02 czerwca 2020

Opieka nad 82-letnią Panią/ lepsze podstawy/ 1400 €/ okolice Dusseldorfu/ od zaraz

Miejsce pracy: Neuss

Miejsce:

Neuss (15 km od Dusseldorfu)

Data wyjazdu:

2020-06-08

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1400 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest 82-letnia seniorka (159 cm, 70 kg). Kobieta choruje na alzheimera- przyjmuje leki, jest zapominalska, nie jest agresywna. Porusza się przy balkoniku (przy wstawaniu należy delikatnie wesprzeć ją pod ramie).

Opis oferty:

Kobieta jest częściowo inkontynentna- inkontynencja moczowa. Potrzebuje głównie wsparcia przy prysznicu, higienie, toalecie, przebieraniu się. Zdarza jej się raz w nocy wstać. Do zadań opiekunki należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka mieszka z mężem (93 lata- jest samodzielny, nie wymaga opieki). Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową/komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € + 170 € za zwrot kosztów podróży.

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.