Dodane przez mcareservices 08 lipca 2020

PODOPIECZNY 80 lat / 1350 EUR netto / Rosenheim / nr oferty #2495

Miejsce pracy: Rosenheim

Nr oferty: MCS/#2495

Nr KRAZ: 10608

Data rozpoczęcia: 25.07.2020

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczny: 80 lat / 175 cm / 70 kg

PG: 2

Podopieczny cierpi na demencję, nadciśnienie oraz jest po przebytym udarze. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problemy z inkontynencją. Pan przesypia noce i porusza się przy pomocy chodzika lub na wózku inwalidzkim.

Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny / osobny pokój / Internet

Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą

Wsparcie podopiecznego w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.

Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)

Organizowanie czasu wolnego

Oczekiwania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy

Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie

Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)

Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka

Gwarancję terminowych wypłat

Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy

Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu

Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

Skontaktuj się z nami juz dziś!

  • +48 (12) 422 24 94