Dodane przez ProBetreuung 23 lipca 2020

Opieka nad Panią 86 lat

Miejsce pracy: 48607 Ochtrup

1.       Termin zlecenia od: 2-3.07.2020  do: 6-8 tyg

2.       Miejscowość:  48607 Ochtrup

Osoba podopieczna:

1.Wzrost:  165

2.Waga : 80

3.Wiek: ur . 1934

Opis Podopiecznej/go:

Pani Margarette ma 86 lat i jest osobą uśmiechniętą i o dobrym sercu.

Chętnie pije kawę i gra w remi ?

Miała lekki udar i właśnie koczy rehabilitację. Chodzi przy balkoniku, czasem zdarza się, ze jest trochę rozkojarzona

Mieszka w bliźniaku w centrum miasta.

Schorzenia: po przebytym udarze, osłabienie starcze, lekka inkontynencja moczu

Pielęgniarka: nie

Czynności wykonywane przez podopiecznego:

a)       poruszanie się –  przy balkoniku

b)      toaleta – z pomocą

c)       higiena osobista/ mycie – z pomocą

d)      ubieranie- z pomocą (zależy od formy dnia)

e)      Jedzenie –  samodzielnie, trzeba tylko odpowiednio przygotować.

Wstawanie w nocy może się zdarzyć , jak pani potrzebuje do toalety.

Zakres obowiązków:

a)       prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)

b)      opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe:  dom w mieście, do sklepu 5 min pieszo, 2 min rowerem,

Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, tv, czas wolny  codziennie 13-15, seniorka zostaje sama lub z rodziną, + 2 razy po pół dnia  lub cały dzień – z seniorką jest rodzina lub będzie chodzić do domu opieki dziennej.

Wymagania:

1.       znajomość j. niemieckiego: dobra/gut , Prawo jazdy:  wymagane ;  palenie tylko na zewnątrz

2.       doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona

3.       gotowość do pracy w okresie:

4.       Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1500€ netto

Skontaktuj się z nami juz dziś!

CENTRALA:
Probetreuung Sp.z.o.o
Ul. Wyszyńskiego 1B
10-457 Olsztyn
Tel: 89 722 07 60
www.probetreuung.pl
kom. 574 701 864