Dodane przez Active-care 16 października 2020

Opiekunka z prawem jazdy do małżeństwa od 28.10

Miejsce pracy: Engelkirchen

Numer oferty: O/01192
Termin : od 26.10

Język niemiecki: KOMUNIKATYWNY

Wymagania: prawo jazdy

Miejscowość: Engelskirchen

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty.

 

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy do małżeństwa mieszkającego w Engelskirchen (kod pocztowy 51766).

 

Seniorka cierpi na zaburzenia rytmu serca, częściową inkontynencję oraz demencje. Porusza się samodzielnie bądź o rollatorze. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy kąpieli.

Senior cierpi na niewydolność serca, cukrzycę p oraz nowotwór prostaty. Jest osobą niedosłyszącą, mobilną. Potrzebna jest pomoc przy kąpieli. W cągu tygodnia jeździ taksówką na dializy.

 

Do zadań opiekunki będzie należało: prowadzenie domu, jazda samochodem, gotowanie, sprzątanie, zakupy i opieka nad podopiecznymi. Rodzina udostępnia samochód Hyundai i35 z automatyczną skrzynią biegów.

 

Seniorzy mieszkają z kotem w domu jednorodzinnym, do sklepów jest około 10  minut pieszo (Rewe), 15min dalej jest więcej sklepów.  Do dyspozycji opiekunki jest osobne piętro: pokój, oddzielna łazienka oraz Internet.

 

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
  • pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
  • możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

 


 


telefon: 75-644-08-36           
email: info@activecare24.pl
str. internetowa: www.activecare24.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.