Dodane przez Dremo 04 grudnia 2020

OPIEKUNKA / OPIEKUN MEDYCZNY

Miejsce pracy: Niemcy

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Dresden / Drezno - Niemcy (zlecenia na terenie całych Niemiec)

Wynagrodzenie: 1 650-2 000 EUR/m-c

OFERUJEMY:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

atrakcyjne zarobki, łącznie od 1650€ do 2000€ netto (na rękę),

dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych (25%), w sobotę (7,5%), w niedzielę (50%), wakacje (100%),

comiesięczną premię motywacyjną 44€ netto - karta Sodexo,

dodatki świąteczne i urlopowe,

dodatki do firmowych systemów emerytalnych,

bezpłatne ubranie robocze,

do 30 dni płatnego urlopu,

ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,

darmowe zakwaterowania - pokoje jednoosobowe,

telefoniczną pomoc polskiego koordynatora,

możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek.

OBOWIĄZKI:

podstawowa opieka z uwzględnieniem niezbędnej profilaktyki,

prowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych i pomoc w rehabilitacji,

przestrzeganie i wdrażanie obowiązujących przepisów higienicznych,

prowadzenie dokumentacji wykonanych czynności.

WYMAGANIA:

doświadczenie i/lub wykształcenie zawodowe,

dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

doświadczenie w pracy na terenie Niemiec,

gotowość do relokacji i pracy na terenie całych Niemiec,

samochód i prawo jazdy - mile widziane, lecz nie wymagane.

DREMO:

Dotychczas współpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach.  Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świadczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Jednak suche  liczby nie mówią o nas tego, co dla nas  naprawdę ważne: otwartość i chęć przyjścia z pomocą naszym pracownikom i partnerom. Chcemy z wyczuciem, uprzejmie i z humorem wspólnie szukać rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i stawiamy sobie wysokie wymagania.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Telefon:+48 32 746 62 22

praca@dremo.com