Dodane przez PlanetaPracy 13 stycznia 2021

Oferta od zaraz/ PODSTAWY j. niemieckiego/ 1400 €/ Dusseldorf

Miejsce pracy: Dusseldorf

Miejsce:

Dusseldorf

Data wyjazdu:

2021-01-18

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1400 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopiecznym jest 72-letni mężczyzna ( 175 cm, 58 kg). Mężczyzna jest po wypadku rowerom, jest prawie całkowicie sparaliżowany (lift jest dostępny w domu).

Opis oferty:

Seniorowi należy pomóc głównie w transferze, we wszelkich czynnościach związanych z higieną, toaletą przebieraniem się. Mężczyzna nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Senior jest inkontynentny, ma również założony cewnik. Mężczyzna mieszka z żoną (jest sprawna, nie wymaga opieki, pomaga w razie potrzeby). Żona zajmuje się gotowaniem oraz zakupami. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z podstawową znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.