Dodane przez apn_opieka 22 stycznia 2021

APN- Opieka nad Panem w Münster - od 1550€ do 1650€ netto/m-c/ oferta nieaktualna

Miejsce pracy: Münster

27.01.2021- oferta nieaktualna

Praca: od 01.02.2021 na 6 tygodni

Wynagrodzenie: od 1550€ do 1650€ netto/m-c

Miejscowość: Münster (Niemcy)

Opieka nad Panem który ma 90 lat. Choruje na cukrzycę, jest leżący, ma cewnik. Potrzebuje pomocy przy wszystkich czynnościach. Higieną osobistą zajmuje się Pflegedienst, który podaje również insulinę. W domu mieszka również żona podopiecznego, która jest osobą zupełnie samodzielną.

Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych, w ubieraniu/rozbieraniu, opróżnianie worka cewnikowego oraz zmianę pampersa. Podopieczny nie wymaga transferu.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój oraz osobna łazienka, Internet, rower.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niem.,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl