Dodane przez PlanetaPracy 23 lutego 2021

Oferta od 15.03/ Głównie POMOC w DOMU/ 1500 € +100 €/ 35 km od Lipska

Miejsce pracy: Lipsk

Miejsce:

Wurzen (35 km od Lipska)

Data wyjazdu:

2021-03-15

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc + 100 €

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest 79-letnia seniorka ( 160 cm, 90 kg). Kobieta cierpi na nadciśnienie, inkontynencję, ma sztuczne biodro oraz kolano. Seniorka porusza się przy balkoniku.

Opis oferty:

Kobieta myje się, korzysta z toalety, przebiera samodzielnie. Potrzebuje ewentualnie drobnego wsparcia. Do głównych obowiązków należy zajęcie się domem tj. zakupy, gotowanie, prace porządkowe. Podopieczna mieszka z mężem. Jest sprawny, nie wymaga opieki. Małżeństwo ma psa- rottweilera (należy go jedynie karmić, do obowiązków NIE należy wychodzenie z nim na spacery). Małżeństw mieszka na wsi, do najbliższych sklepów jest ok 20 min pieszo. Na miejscu dostępne jest auto do dyspozycji. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, oddzielna łazienka, internet. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + 100 € za pracę w Święta + 170 € za zwrot kosztów podróży

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.