Dodane przez PlanetaPracy 07 kwietnia 2021

Oferta od zaraz/ Samotna seniorka/ 1200 €/ Osoba z POJEDYŃCZYMI słówkami w j. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

MIEJSCE:

Lenting ( 80 km od Monachium)

DATA WYJAZDU:

2021-04-12

DŁUGOŚĆ ZLECENIA:

2 miesiące

WYNAGRODZENIE:

1200 € netto/ miesiąc

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:

brak

PODOPIECZNY:

Podopieczną jest 85-letnia samotnie mieszkająca seniorka (169 cm, 80 kg). Kobieta porusza się o kulach (bardzo ograniczona mobilność, nie może chodzić po schodach).

OPIS OFERTY:

Seniorka jest umysłowo sprawna. Niedawno zmarł jej mąż. Należy jej pomóc we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się, wstawaniem. DO obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest córka (zazwyczaj przyjeżdża wraz z 9-letnim dzieckiem na 8-10 dni w miesiącu do matki, pomaga w razie potrzeby). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu osobna łazienka. Poszukujemy osoby ze znajomością pojedynczych słówek oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1200 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.