Dodane przez apn_opieka 09 kwietnia 2021

APN- Opieka nad małżeństwem w Moordrecht- 1500€ netto/m-c

Miejsce pracy: Moordrecht

Praca: od zaraz na 8 tyg.

Miejscowość: Moordrecht (Niderlandy)

Wynagrodzenie: 1500€ netto/m-c dla każdej z opiekunek lub opiekunów

Opieka nad małżeństwem. Podopieczna ma 87 lat, choruje na Parkinsona oraz chorobę Bechterewa, jest osobą komunikatywną. Porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga transferu. Podopieczny jest osobą samodzielną. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (mycie, ubieranie), przygotowanie posiłków, sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie, organizacja czasu wolnego.

Warunki mieszkaniowe: osobne pokoje, osobna łazienka, Internet.

Wymagania: komunikatywna znajomość holenderskiego lub j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

 Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)

- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

Skontaktuj się z nami juz dziś!

774-025-245
774-025-244
biuro@apnopieka.pl