Dodane przez Aktivmed.24 12 kwietnia 2021

Zlecenie do samotnej podopiecznej - bez demencji i dźwigania - opłacamy test na COVID-19!!!

Miejsce pracy: Kolonia

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: OD ZARAZ

Miejscowość: 50999 Köln (Kolonia)

Podopieczny: Do opieki 74-letnia Pani, 160 cm, 95 kg. Do opieki podopieczna, która mieszka sama w centrum Kolonii. Podopieczna jest osoba raczej wycofana, ale przyjacielską i spokojną. Lubi rośliny i oglądanie seriali. Pani ma Parkinsona, cukrzycę oraz problemy z poruszaniem ze względu na słabe nogi i kłopoty z kręgosłupem oraz biodrami, ale porusza się samodzielnie za pomocą rolatora.

Codziennie rano przychodzą służby medyczne, które zakładają pończochy uciskowe i podają insulinę oraz leki przeciwzakrzepowe.

Zakres obowiązków:  Podopieczna potrzebuje asekuracji przy poruszaniu się oraz niewielkiej pomocy przy ubieraniu, a jeśli chodzi o czynności higieniczne w grę wchodzi tylko pielęgnacja stóp. Do obowiązków opiekunki należy również pomoc w prowadzeniu domu (gotowanie, pranie, sprzątanie) oraz towarzystwo w trakcie wizyt lekarskich.

Możliwa praca w nocy.

Warunki domowe: dom jednorodzinny 100m2; dla opiekunki własny pokój, jest internet

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 1450€/mc

  • zlecenie dopasowane do Twoich preferencji
  • gwarancję wyższej emerytury- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc
  • gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)
  • środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)
  • dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie
  • pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy
  • zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony
  • nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą
  • praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa
  • #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski
  • bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie https://aktivmed24.pl/jezyk-niemiecki.html

Kogo szukamy:

  • Pań  30-50 lat z dobrym językiem niemieckim i prawem jazdy, niepalących
  • Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.
  • Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;
  • Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia
  • Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem
  • Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

 www.aktivmed24.pl

Skontaktuj się z nami juz dziś!

 praca@aktivmed24.pl