Dodane przez apn_opieka 13 kwietnia 2021

APN Opieka nad Panem w Helmstadt- od 1500€ do 1600€ netto/ m-c/ Oferta nieaktualna

Miejsce pracy: Helmstadt

04.05.2021- Oferta nieaktualna

Praca od 08.05. na 6-8 tyg.

Miejscowość: Helmstadt (74921, Niemcy)

Wynagrodzenie: od 1500€ do 1600€ netto/ m-c

Opieka nad 82-letnim Panem. Podopieczny jest osłabiony za racji wieku, choruje na raka nerki. Miał parę lat temu operację prostaty, oprócz tego choruje na cukrzycę, ale nie przyjmuje insuliny, ma zawroty głowy. Podopieczny jest całkowicie świadomy. Porusza się przy balkoniku. Po schodach trzeba mu pomóc wejść. Pan jest bardzo spokojny, sympatyczny i towarzyski, lubi czytać książki. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym.

Obowiązki: pomoc podopiecznemu w czynnościach życia codziennego, gotowanie, sprzątanie, zakupy, organizacja czasu wolnego.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i referencje, prawo jazdy.

Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)

- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl