Dodane przez apn_opieka 16 kwietnia 2021

APN- Opieka nad Panią w Legau- od 1600€ do 1700€ netto/m-c/ Oferta nieaktualna

Miejsce pracy: Legau

26.04.2021-  Oferta nieaktualna

Praca od zaraz na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia

Miejscowość: Legau (87464, Niemcy)

Wynagrodzenie: od 1600€ do 1700€ netto/ m-c

Opieka nad Panią, która ma 88 lat. Podopieczna choruje na lekką demencją, ma problemy z krążeniem. Chętnie współpracuje w wykonywaniu codziennych czynności. W gorszych dniach porusza się przy balkoniku. Ma inkontynencje.

Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, prawo jazdy.

Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)

- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl