Dodane przez Herznet24 16 kwietnia 2021

opiekunka do leżącej pani, 1600€

Miejsce pracy: 71634 Ludwigsburg, ok. Stuttgartu

71634 Ludwigsburg, ok. Stuttgartu

Termin: 20.04.2020 – 6 tygodni

Stawka: 1600€ + zwrot kosztów podróży

Wymagania: Szukam opiekunki ze znajomością j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym plus, os. niepaląca.

OPIS ZLECENIA:

Do opieki jest małżeństwo:

  • pani, 90 lat, na wózku, lift dostępny, z inkontynencją (cewnik), bez dźwigania.
  • pan 96 lat, mobilny i samodzielny.

Państwo mieszka w domku jednorodzinnym. Zakupy są osiągalne na pieszo.

WARUNKI MIESZKALNE DLA OPIEKUNKI: Opiekunce zapewniony pokój i internet.

Przychodzi pielęgniarka, myje podopiecznych, zakłada rajstopy uciskowe i podaje leki.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:

  • przygotowanie posiłków
  • zrobienie zakupów
  • dbanie o czystość gospodarstwa domowego
  • kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów
  • mobilizowanie do spacerów
  • towarzyszenie u lekarzy
  • pomoc w zmianie pampersów
  • pomoc w myciu i ubieraniu

Udostępniamy numer telefonu do obecnej opiekunki!

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska
– odprowadzanie składek od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc
– wynagrodzenia na czas
– stały kontakt z koordynatorami

Więcej informacji podam telefonicznie lub w wiadomości prywatnej.

Zapraszam do kontaktu!

-> 600 725 080 (Pon.-Pt. 8-17)

Firma Herznet 24