Dodane przez Herznet24 16 kwietnia 2021

OPIEKUNKA DO PANA NA WÓZKU, BLISKO GR Z PL

Miejsce pracy: 23974 HORNSTORF (Maklemburgia-Pomorze Przednie)

OFERTA_KWIECIEN/ 23974 HORNSTORF/ PODOPIECZNY, KTÓRY MIESZKA W NADMORSKIM MIEŚCIE

23974 HORNSTORF (Maklemburgia-Pomorze Przednie)

Termin: 23.04.2021 – 6 tygodni z możliwością przedłużenia pobytu

Stawka: 1550€ netto + zwrot kosztów podróży

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego

JAKIEJ POMOCY POTRZEBUJE PODOPIECZNY?

Naszym podopiecznym jest senior, który ma 89 lat. Pan ma lekką demencję, a ze względu na osłabienie starcze porusza się na wózku inwalidzkim. Senior mieszka w wyremontowanym, dostosowanym do osoby niepełnosprawnej domu. Dzięki poręczom i barierkom jest on w stanie samodzielnie się przemieszczać oraz korzystać z toalety. Noce spokojnie przesypia.

Senior potrzebuje wsparcia w podstawowych, codziennych czynnościach, jak pomoc przy myciu i ubieraniu, przygotowanie posiłków i przypominanie o lekach.

Cierpliwe i wyrozumiałe podejście do naszego podopiecznego będzie kluczem we wspólnych relacjach. Senior jest osobą życzliwą, uśmiechniętą i wdzięczną za każdą okazaną mu pomoc.

JAK MIESZKA PODOPIECZNY?

Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym z żoną. Seniorka jest w pełni samodzielna, w ciągu dnia uczęszcza na zajęcia do świetlicy. Opiekunce jest zapewniony pokój z telewizorem oraz dostęp do internetu.

W okolicy mieszka córka małżeństwa, która z chęcią pomaga przy zakupach. Realizuje listę zakupów, którą tworzy opiekunka, albo zawozi opiekunkę bezpośrednio do sklepu – dowolna opcja jest do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

Hornstorf jest niewielką miejscowością nadmorską, położoną 6 kilometrów od Morza Bałtyckiego, oddaloną o godzinę drogi od Hamburga. Hornstorf słynie z atrakcji historycznych takich jak statek wycieczkowy Wissemara i stary port.

Czas wolny jest ustalany wg indywidualnych potrzeb.

PODSUMOWANIE – OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:

  • przygotowanie posiłków
  • robienie zakupów bądź tworzenie listy zakupów
  • utrzymanie porządku w domu
  • wspólne spędzanie czasu
  • obserwacja i asekuracja seniora
  • pomoc w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych

OFERUJEMY:

– zatrudnienie: umowa zlecenie lub działalność gospodarcza

– składki odprowadzane od Średniej Krajowej

– wyrabiamy kartę EKUZ i zaświadczenie A1

– terminowość wynagrodzenia zgodnie z umową

– stały kontakt z koordynatorami.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Monika

600 725 080