Dodane przez PlanetaPracy 04 maja 2021

Opieka nad samotną 89-letnią seniorką/ 1550 € / okolice Dortmundu/ od 08.05/ sprawdzona oferta

Miejsce pracy: Hamm (40 km od Dortmundu)

MIEJSCE:

Hamm (40 km od Dortmundu)

DATA WYJAZDU:

2021-05-08

DŁUGOŚĆ ZLECENIA:

2 miesiące

WYNAGRODZENIE:

1550 € netto/ miesiąc

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:

dobry

PODOPIECZNY:

Podopieczną jest 89-letnia samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta przeszłą udar . Seniorka bardzo słabo słyszy. Jest osłabiona ze względu na wiek , głównie leży.

OPIS OFERTY:

Cierpi na początkującą demencję, cukrzycę, osłabienie związane z wiekiem. Kobieta nosi również pampersy ( inkontynencja kałowa). Nie wstaje w nocy. Potrzebuje głównie pomocy we wszystkich czynnościach związanych z dniem codziennym tj. higiena, toaleta, przebieranie się, prysznic oraz pomoc w domu (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.