Dodane przez apn_opieka 05 maja 2021

APN- Opieka nad Panem w Rotterdamie - 1600€ netto/m-c

Miejsce pracy: Rotterdam

Praca od 15.05 na 8 tyg.

Miejscowość: Rotterdam (Niderlandy)

Wynagrodzenie: 1600€ netto/m-c

Opieka nad Panem, który ma 43 lata. Podopieczny ma chorobę mięśni podobną do stwardnienia rozsianego. Porusza się na wózku inwalidzkim. Pan jest czynny zawodowo. Podopieczny mieszka sam w apartamencie.

Lubi: pływać, jeździć do restauracji, do kina. Spędzać czas na w miejscach, gdzie jest dużo przyrody.

Obowiązki: pomoc podopiecznemu przy ubieraniu się oraz myciu, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w opiece osób starszych, prawo jazdy.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Oferujemy:

·       ZUS od średniej krajowej

·       możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach

·       zwrot kosztów podróży

·       bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

·       wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

·       formularz A1, karta EKUZ

·       roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl