Dodane przez Mjcare 10 czerwca 2021

Opiekunka z dobrym niemieckim do pana Klaus+ 200 Euro bonus

Miejsce pracy: Bad Wörishofen

Szukamy Opiekunki do 79- letniego pana Klausa. Pan choruje na demencję i ma zaburzenia rytmu serca ale jest bardzo samodzielny i wiekszość czynności pielęgnacyjnych przy sobie wykonuje sam. Nie ma pracy nocnej. Pan Klaus jest miły, przystępny, skromny, bywa trochę wycofany. Pan mieszka sam. Ma mieszkanie z balkonem w mieście (spokojna okolica). W bezpośrednim sąsiedztwie mieszka małżonka pana. Na zakupy jest blisko, ok. 10 minut na piechotę. Jest też dobre połączenie komunikacyjne. Do dyspozycji Opiekunki jest wyodrębniona przestrzeń mieszkalna z balkonem, toaletą, telewizorem. Internet zostanie zainstalowany przez klienta. W domu nie ma zwierząt.

Szukamy Opiekunki, która oprócz standardowych obowiązków, chętnie pójdzie z panem Klaus na spacer.

Szukamy pani niepalącej.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

733 402 512

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.