Dodane przez Curaform 16 czerwca 2021

Opiekunka / Opiekun do Pana w Hamburgu 355/02

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Poszukujemy Pani / Pana ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO :  Pan 94 lat, 68kg/170cm;  ma protezę biodrową (lewa strona), Porusza się z rolatorem lub przy pomocy laski. Umysłowo pan jest w miarę sprawny. W toalecie raczej samodzielny, inkontynencja – pamersowany. Samodzielny w spożywaniu posiłków. Pan jest osobą wykształconą o wielu zainteresowaniach m.in wiadomości, ogród.

Warunki pobytowe: Dom jednorodzinny, poza centrum miasta 5 pokoi, zakupy ok 10 min. DLA OPIEKUNKI: oddzielny pokój,TV, Internet.

OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, ubieraniu , zakupy, gotowanie, pranie, kwiaty , spacery na wózku inwalidzkim. Pomoc w codziennym życiu domowym.  Jest winda na schodach.

Wymagania: pani /pan , z doświadczeniem w opiece , komunikatywny niemiecki,

LOKALIZACJA: Hamburg

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 21.06.2021.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

opłacanie składek niemieckiego systemu ubezpieczeń społ.

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ;  530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl