Dodane przez Promedica24 07 września 2021

Oferta VIP OD ZARAZ! Z bardzo dobrym niemieckim, łatwy kontrakt, dom z ogrodem! 1700€+500€ bonus

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Mamy największą bazę różnych ofert pracy w Opiece! Z każdym poziomem znajomości języka, na terenie całych Niemiec i z różnymi wymaganiami dot. doświadczenia!

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Tobie ofertę pracy, która będzie najlepiej dopasowana do Ciebie!

Data wyjazdu: 14.09.2021
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: 1700€

Podopieczny

👉👉 Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad podopieczną.

Stan zdrowia

  • cukrzyca
  • kłopoty ze wzrokiem
  • nadciśnienie
  • problemy z poruszaniem

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • wiztyty u lekarzy (w tym też jazda samochodem)

Pozostałe informacje

  • dom jednorodzinny
  • dom z ogrodem
  • własny pokój dla Opiekuna
  • własna łazienka dla Opiekuna
  • Internet, TV, Telefon
  • Samochód

Wymagania:

• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jeżeli nie znasz języka, GWARANTUJEMY PRZESZKOLENIE OD PODSTAW PRZED WYJAZDEM!)
• Doświadczenie w opiece nad osobą straszą lub niesamodzielną (może być rodzinne)
• Empatia, cierpliwość

• Prawo jazdy

Naszym opiekunom oferujemy:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, nawet 10 000zł za kontrakt i dodatkowe bonusy! (Bonus wakacyjny do 500€, Bonus za przejście z innej firmy 200€, Bonus za polecenie pracowników od 150€, Bonus 50€ za Unijny Certyfikat COVID-19)
  • Całkowitą organizację wyjazdu - bezpieczny transport "z domu pod dom" (przejazd firmowymi busami z zachowaniem reżimu sanitarnego), zapewnienie testu na COVID w przypadku braku certyfikatu unijnego
  • Zakwaterowanie w domu seniora i wyżywienie
  • Ubezpieczenie w Polsce i na terenie Niemiec (pracownicza karta EKUZ i prywatne ubezpieczenie ERGO – wcześniej ERV)
  • Szkolenia z opieki nad osobą starszą + szkolenie od podstaw z niemieckiego, dla osób które nie znają języka
  • Całodobowy kontakt z firmą (infolinia alarmowa + dedykowany Opiekun Kontraktu)

Wybór ofert pracy dla osób z KAŻDYM POZIOMEM JĘZYKA NIEMIECKIEGO oraz dla osób BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO KURSU NAUKI NIEMIECKIEGO OD PODSTAW! Po kursie od podstaw gwarantujemy oferty pracy!

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Jesteś zainteresowany?
lub napisz do nas na praca@promedica24.pl
lub