Dodane przez Curaform 18 stycznia 2022

Opiekunka do Pani w ok. Bamberg - Bawaria

Miejsce pracy: Niemcy, Bamberg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ :  Pani 85 lat, 52 kg/164 cm, choruje na raka, porusza się samodzielnie, wspiera się laską lub rolatorem, współpracuje, umysłowo sprawna, w toalecie samodzielna. Pani jest spokojna lubi czytać i ogród. Nie ma pracy w nocy.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. DLA OPIEKUNKI:  pokój na I piętrze, TV , Internet.

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu przypominanie o przyjmowaniu leków, spacery, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów. Na weekend przyjeżdża syn i robi zakupy tygodniowe.

Wymagania: Pani, z doświadczeniem w opiece , komunikatywny niemiecki, niepaląca

LOKALIZACJA:  91332 Heiligenstadt ok. Bamberg

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 02.02.2022.

Wynagrodzenie : do 1500 EUR netto

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl