Dodane przez Mjcare 19 maja 2022

Opiekunka do samotnej Pani od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy

Do opieki jest 77-letnia Pani Elke, ma 168 cm wzrostu, waży 43 Kg i ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności.

 

Jednostki chorobowe:

 

  • Częściowe problemy przy poruszaniu się, uwarunkowane wiekiem. Pani wymaga jedynie wsparcia. Do dyspozycji podopieczna ma specjalistyczne łóżko oraz krzesło-toaletę.
  • Białaczka
  • Inkontynencja moczowa - sporadycznie. Pani asekuracyjnie nosi pampersy i wkladki.
  • Potrzebna częściowa pomoc przy myciu i kąpaniu
  • Częściowa pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • Nie występują problemy z żuciem i przełykaniem. Pani ma niedowagę. Dieta -wegetariańska. Panią trzeba zachęcać do przyjmowania płynów/dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu podopiecznej.
  • Nie ma problemów z zasypianiem i przesypianiem nocy. Pani Elke chodzi spać o różnych porach: czasami o 21:00, czasami bywa, że 23:00. Nie trzeba wtedy z panią do tej godziny przebywać, ale trzeba przyjść i pomóc jej położyć się spać. Pani wstaje, ok. 09:00. Drzemka w ciągu dnia, ok. 12:00. Pani generalnie - bardzo często sypia w ciągu dnia. Pracy nocnej nie ma. Czasami pani Elke wstaje w nocy do toalety, ale nie wymaga wtedy pomocy opiekunki. Pani nie przyjmuje leków nasennych.
  • Z usposobienia pani jest towarzyska, z poczuciem humoru, bardzo inteligentna, ma tytuł naukowy profesora, wcześniej była nauczycielem akademickim. Pani interesuje się komputerem, lubi czytać, oglądać wiadomości.

 

Pani Elke mieszka sama. Ma mieszkanie 3 pokojowe w małym miasteczku (spokojna okolica). Na zakupy pieszo idzie się ok. 10 minut, ale jest też dobre połączenie środkami komunikacji publicznej. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z telewizorem. Jest dostęp do internetu. 2 razy w tygodniu przychodzi do pomocy zaprzyjaźniona pani Sonja, która pomaga w sprzątaniu domu, piecze chleb, czasami robi drobne zakupy.

 

Wyjazd od zaraz na 6 tygodni dla pani z dobrym niemieckim, stawka 1600 euro netto + opłacony przejazd

Więcej ifnormacji pod tel: 881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.