Dodane przez CaringP 06 lipca 2022

🔥 PILNE – OPIEKUNKA DLA SENIORÓW W OKOLICY TYBINGI OD ZARAZ – 1750 € + PREMIA LETNIA DO 300 €

Miejsce pracy: Tübingen

Pan Rolf (93 lata, 170 cm wzrostu, 71 kg, 3 PG) mieszka wraz z żoną Malwine (90 lat, 170 cm wzrostu, 71 kg) w okolicy Tybingi w domu jednorodzinnym. Pan Rolf jest po udarze, ma chorobę serca, protezę lewej nogi, trudności w chodzeniu, duże problemy ze wzrokiem i słuchem (nosi aparat słuchowy). Samodzielnie porusza się na wózku inwalidzkim (także w nocy), potrzebuje wsparcia na schodach. Lubi czytać prasę, oglądać telewizję i interesuje się aktualnymi wydarzeniami na świecie. Pani Malwine ma cukrzycę, insulinooporność, chorobę serca, początki demencji, lekkie problemy ze słuchem i wzrokiem (nosi okulary) oraz trudności w chodzeniu. Seniorka sama dba o swoją higienę i ubiór. Codziennie rano przychodzi do niej Pflegedient, aby zmieniać opatrunki. Do obowiązków opiekunki należałaby pomoc panu Rolfowi przy zmianie odzieży i myciu ciała, zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, a także spacery. Opiekunka ma do swojej dyspozycji własny pokój, dostęp do Internetu, a także pomoce w postaci krzesełka prysznicowego czy łóżka pielęgnacyjnego dla seniora. Do opieki preferowana jest spokojna, doświadczona pani z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

 

CARING PERSONNEL jest agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Za cel stawiamy sobie maksymalizację zadowolenia Klientów oraz Opiekunek, osiągamy to dzięki współpracy opartej na dialogu, godnym warunkom pracy i płacy, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz właściwemu dopasowaniu ofert.

 

Czuwamy nad Tobą i komfortem Twojej pracy.

 

Gwarantujemy:

👉Jasne zasady współpracy, uczciwość i bezpieczeństwo

👉Zatrudnienie w oparciu o jedną umowę

👉Atrakcyjne zarobki

👉Wysokie składki ZUS

👉Ubezpieczenie zdrowotne zarówno podczas pobytu w Polsce jak i za granicą

👉🔥 !!! Możliwość zatrudnienia na warunkach niemieckich (współpracujemy wyłącznie z polskimi rezydentami podatkowymi)

👉Dodatkowe prywatne ubezpieczenie na czas wyjazdu

👉Długość zlecenia dopasowana do dyspozycyjności opiekunki

👉Kompleksowa organizacja wyjazdu i pokrycie kosztów podróży

👉Sprawdzone miejsca pracy na terenie całych Niemiec

👉Internet na każdym zleceniu

👉Profesjonalna opieka koordynatora w trakcie zlecenia w Niemczech oraz w Polsce

👉Atrakcyjne bonusy i premie lojalnościowe

👉Telefon alarmowy

Skontaktuj się z nami juz dziś!

🤔Chcesz poznać szczegóły?   
 
📳Zadzwoń: +48 514 403 705   
 
🇩🇪 CARING PERSONNEL - legalna praca w Niemczech 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.