Dodane przez Active-care 05 sierpnia 2022

Opiekunka do samotnej Pani Sieglinde

Miejsce pracy: Bad Driburg

Termin :

od 26/08/2022
 

Język :

komunikatywny

Miejscowość:

Bad Driburg
 

Status:

zastępstwo
 

Opis oferty:

Poszukujemy zaszczepionej i niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do Pani Sieglinde, mieszkającej samotnie w Bad Driburg (kod pocztowy:3014)

 

Seniorka cierpi na reumatyzm, depresję i zaburzenia widzenia. Wymaga pomocy we wszystkich czynnościach (ubieranie, jedzenie, czynności pielęgnacyjne i toaletowe), opiekunka przejmuje prowadzenie domu, zakupy i gotowanie. Pani wymaga asekuracji i transferu (waży ok.60 kg) – ciężko jej chodzić, trzeba podać jej rękę jak wstaje i siada. Nie ma całkowitego transferu, ale należy użyć siły Pani najczęściej chodzi z rollatorem, ale trzeba chodzić za nią i asekurować. Je wszystko ale w małych kawałkach.

Raz w tygodniu robimy zakupy, podopieczna daje pieniążki, można jechać z sąsiadką albo samemu. Do Lidla ok 1 km, piekarnia blisko. Ciężkie rzeczy przywożą synowie (mieszkają 10 km dalej).W nocy pani śpi spokojnie. Seniorka  w ogóle spokojna i cichutka, czasami nie rozumie, to trzeba kilka razy powtórzyć.

Seniorka mieszka w domku jednorodzinnym z ogrodem. Opiekunka ma własny pokój z dostępem do internetu.

Wysokość wynagrodzenia: 1350€ – 1400*,*ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty + BONUS WAKACYJNY

 

Numer oferty:

K/01085
 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Skontaktuj się z nami juz dziś!

mail: info@activecare24.pl
tel.: (75) 644–08–36

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.