Dodane przez Active-care 22 września 2022

Opiekunka do mobilnej seniorki pod Dreznem. Krótkie zlecenie

Miejsce pracy: Bannenwitz

Termin :

od 26/09/2022
 

Język :

komunikatywny

Miejscowość:

Bannenwitz
 

Status:

nowa
 

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do Pani Gerdy, mieszkającej samotnie w miejscowości Bannenwitz na przedmieściach Drezna (kod pocztowy: 01728)

 

Seniorka choruje na demencję, Alzheimera i osteoporozę. Jest świeżo po złamaniu miednicy i obecnie przebywa na rehabilitacji. Po powrocie do domu będzie potrzebować pomocy. Przed operacja poruszała się samodzielnie, teraz idzie jej to coraz lepiej ale jeszcze nie w pełni samodzielnie. Ma rolator do pomocy. Na pewno teraz będzie wymagać większej uwagi i pomocy, zanim całkowicie dojdzie do siebie. Trzeba będzie jej pomóc w nocnym korzystaniu z toalety.

 

Seniorka mieszka w domu wielorodzinnym. W tym samym domu, w osobnym mieszkaniu mieszka jej rodzina i chętnie pomaga. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z osobną łazienką i internetem.

 

Wynagrodzenie: 1400€ – 1600€*,*ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty.

 

Numer oferty:

O/03993
 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Skontaktuj się z nami juz dziś!

mail: info@activecare24.pl
tel.: (75) 644–08–36

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.