Dodane przez Active-care 23 września 2022

Opiekunka do samotnej Pani Inge

Miejsce pracy: Bochum

Termin :od 05/10/2022

 Język :komunikatywny

Miejscowość:Bochum

Status:zastępstwo
 

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani Inge, mieszkającej samotnie w miejscowości Bochum (kod pocztowy: 44799).

 

Seniorka cierpi na demencję, Alzheimera oraz inkontynencję. Porusza się całkowicie samodzielnie, bez rollatorka. Demencja jest zaawansowana, ale spokojna i niegroźna – pani ma swój świat, dużo śpiewa, serdeczność działa na nią pozytywnie. Obiady – to przywożony catering, jeśli opiekunka chce gotować dla siebie – może, a może jeść też obiady zamawiane i dowożone z cateringu. Regularne przerwy – codziennie 2 godziny, można spokojnie wyjść i zostawić seniorkę samą. Pani słucha muzyki codziennie. Z zaprzyjaźnioną rodziną polską z sąsiedztwa robimy zakupy 2 x w tygodniu samochodem, ta rodzina zawozi też seniorkę do lekarza lub fryzjera.

Seniorka ma dwóch synów, adwokata i lekarza – odwiedzają ją co jakiś czas.

 

Pani Inge mieszka w dużym domu jednorodzinnym. Regularnie przychodzi Pani do sprzątania tego domu. Opiekunka ma do dyspozycji: własny pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu. Auto też jest w razie czego, ale prawo jazdy nie jest wymagane.

 

Wysokość wynagrodzenia: 1400€ – 1500€*, *ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty.

 

Numer oferty:

K/01211
 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Skontaktuj się z nami juz dziś!

mail: info@activecare24.pl
tel.: (75) 644–08–36

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności