Dodane przez Active-care 23 września 2022

Opiekunka do seniora z samodzielną małżonką

Miejsce pracy: Koln

Termin :

od 30/09/2022
 

Język :

dobry

Miejscowość:

Kolonia
 

Status:

zastępstwo
 

Opis oferty:

Poszukujemy ZASZCZEPIONEJ opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do 78-letniego Pana Dietera, mieszkającego z żoną (która nie potrzebuje opieki) w Kolonii (kod pocztowy 50935).

 

Senior jest po udarze, ma zaburzenia rytmu serca, inkontynencję oraz cukrzycę. Porusza się przy pomocy rolatora i na wózku inwalidzkim. Pan nie wymaga transferu, sam przesiada się na wózek inwalidzki lub wstaje do rolatora. Planowany jest zakup podnośnika do łazienki. Do podopiecznego przychodzi fizjoterapeuta, pan chętnie ćwiczy i robi duże postępy. Łóżko szpitalne z regulacją, pan podpowiada przy ustawianiu pozycji. Wszystkie czynności pielęgnacyjne (pampersy, mycie) wykonujemy w łóżku, podopieczny je tam tez śniadanie, obiad już przy stole. Oprócz fizjoterapeuty raz na 2 tyg. przychodzi pielęgniarka i przygotowuje dla Pana lekarstwa na najbliższe dwa tygodnie.  W nocy do seniora wstaje żona, ale to sporadycznie. Pan kontaktuje się z opiekunką przez telefon, jeśli czegoś potrzebuje (na przykład, jeśli chciałby zjeść owoce na kolację).

 

Przerwy codziennie ok. 15:00 – 17:30, żona podopiecznego namawia opiekunkę na zrobienie sobie dodatkowej przerwy, jeśli podopieczny nie wymaga opieki.

Zakupy zamawia żona przez Internet, jeśli trzeba kupić owoce lub warzywa, opiekunka otrzymuje od żony pieniądze, idzie do pobliskiego Netto (10 min.) Podopieczny, żona i opiekunka często gotują wspólnie albo na zmianę w zależności od dnia.

Weekendy często wolne, opiekunka nie ma problemów z wyjściem do miasta.

 

Seniorzy mieszkają w domu wielorodzinnym,  do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie wyposażone w kuchenkę, lodówkę, toaletę i pralkę. W domu podopiecznego mieszka również przyjazny kot (pers).

 

Wynagrodzenie: 1500 – 1700*, * ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty.

 

Numer oferty:

K/01063
 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Skontaktuj się z nami juz dziś!

mail: info@activecare24.pl
tel.: (75) 644–08–36

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.