Dodane przez SowaPflege24 29 września 2022

Zlecenie do seniorki, od 31.10, stałe miejsce

Miejsce pracy: Emmerich am Rhein

Zlecenie do samotnej seniorki

Start: 31.10

Długość pobytu: minimum 6 tygodni

Oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego

- doświadczenia w opiece

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- ubezpieczenie

- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka: 1550 euro/ mies.

Podopieczna:

wiek: 91 lat

wzrost: 162 cm

waga: 74 kg

Mobilność:

- seniorka porusza się o balkoniku

Dolegliwości:

- przebyta operacja jelita grubego

- początkowa demencja

Obowiązki:

- pomoc w myciu

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

- zmiana pieluchomajtek

- gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów itp.

Miejsce:

- dom jednorodzinny

- oddzielny pokój dla Opiekunki

- dostęp do Internetu

- sklepy oddalone ok. 10 min. na pieszo od miejsca zamieszkania

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. 735 998 777