Dodane przez Mjcare 24 listopada 2022

Opiekunka z dobrym niemieckim od zaraz

Miejsce pracy: Baindt

Do opieki jest 83-letnia Pani Christel (ur.06.06.1939), waży 45 kg, ma 150 cm wzrostu. Podopieczna jest osobą palacą.

 

Jednostki chorobowe:

 

  • Częściowe problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowane wiekiem. Nie ma konieczności transferu. Pani jedynie trzeba czasami podać rękę przy poruszaniu się, głównie chodzi zupelnie samodzielnie, bez pomocy. Zależy od samopoczucia w danym dniu
  • Początkowe stadium demencji. Orientacja czasowa i miejscowa – częściowo zaburzone. Orientacja osobowa – niezaburzona.
  • Depresja, Pani czuje się bezpiecznie jak opiekunka jest w pobliżu, albo wie kiedy i gdzie opiekunka poszła.
  • Pani jest jeszcze bardzo samodzielna, jeżeli chodzi o codzienne czynności pielęgnacyjne. Bierze udział w czynnościach domowych-lubi pomagać w gotowaniu-wykonuje czynności o któe się ją poprosi, obiernaie warzyw, krojenie
  • Nie występują problemy z żuciem i przełykaniem. Pani ma niedowagę. Stan odżywiania – normalny. Dieta – normalna. Przyjmowanie płynów w normie.
  • Nie ma problemów z zasypianiem i przesypianiem nocy. Pani chodzi spać o różnych porach: czasami jest to 19:00, czasami 22:00 wstaje, ok. 08:00, drzemka w ciągu dnia, ok. 13:00. W nocy pani czasami budzi się, ale nie wymaga wtedy pomocy . Pani nie przyjmuje środków nasennych.
  • Z usposobienia podopieczna jest miła, skromna, ale nie za bardzo lubi, być kontrolowana, strofowana, traktowana jak dziecko. Pani kocha przyrodę, ogród, lubi oglądać telewizję. Wcześniej chętnie malowała.

 

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym miasteczku.  Spokojna okolica. Dom posiada usprawnienia architektoniczne dla osób starszych i niepełnosprawnych. Na zakupy jeździ się 2-3 razy w tygodniu autem z Panią, która zajmuje się sprawami podopiecznej, samemu kupuje się wszystko co potrzeba, , tamta Pani płaci. W razie jak coś braknie to na zakupy pieszo idzie się ok. 10 minut. Opiekunka ma do dyspozycji przestrzeń mieszkalną na osobnym piętrze z kuchnią, sypialnią, osobną łazienką i toaletą. Jest  telewizor i dostęp do internetu.

 

Wyjazd od zaraz na 2 miesiące dla Pani z dobrym niemieckim, stawka 1700 euro + 270 euro premii Świateczno-noworocznej

 

Więcej informacji pod tel: 881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.