Dodane przez OpiCasa 24 listopada 2022

1700 EURO+PREMIA. ZLECENIE DLA OPIEKUNKI DO SENIORKI. NA 6 TYGODNI

Miejsce pracy: 42119 Wuppertal

   Poszukujemy Opiekunki do samotnie mieszkającej seniorki: Pani 93 lata, 160 cm, 80 kg - podopieczna jest emerytowaną księgową. Jej syn mieszka w odległości około 20 km. Stan ogólny Pani jest pogorszony ze względu na swój wiek. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka oraz w chodzeniu do toalety - przesypia noce.

 

   Do obowiązków należą: prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, zakupy. Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, utrzymywaniu higieny ciała, asyście w chodzeniu.

 

Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój w pełni umeblowany z TV oraz internetem. Kuchnia ogólno dostępna bez ograniczonego dostępu oraz wspólna łazienka. Placówki handlowe znajdują się około 300 metrów od miejsca zamieszkania.

  

   WYJAZD: od 15 grudnia 2022r na 6 tygodni

   WYNAGRODZENIE: 1700 EUR + premia świąteczna

   MIEJSCE PRACY: 42119 Wuppertal

 

Poszukujemy opiekunki posiadającą aktualne szczepienie przeciwko COVID znając język niemiecki w stopniu minialnie komunikatywnym.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt w godzinach 9-17. Tel. 71 714 23 01.
E-mail: biuro@opicasa.pl
Strona internetowa: www.opicasa.pl

Aplikuj już teraz!

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma OpiCasa Niemcy Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.