Dodane przez Active-care 24 listopada 2022

Opiekunka do mobilnego małżeństwa

Miejsce pracy: Leopoldshöhe/ Bielefeld

Termin :

od 08/12/2022
 

Język :

komunikatywny

Miejscowość:

Leopoldshöhe
 

Status:

zastępstwo
 

Opis oferty:

Poszukujemy OPIEKUNKI z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy do małżeństwa mieszkającego w miejscowości Leopoldshöhe (kod pocztowy: 33818).

 

Pani Adelind jest po udarze, poza tym choruje na demencję, osteoporozę, inkontynencję i alergie pokarmowe. Porusza się o rolatorze.
Pan Kurt ma początki demencji, inkontynencję i Parkinsona, w związku z czym ma problemy z chodzeniem. Porusza się o także o rolatorze.
Oboje w miarę możliwości samodzielni, ale trzeba ich nadzorować i wspierać.

PRZERWY: 14:00 – 16:00 + 1 DZIEN WOLNY ALBO DWA POPOŁUDNIA, ustalamy indywidualnie z seniorami i rodzina (synem).

MOBILNOŚĆ: Panu trzeba pomóc wstać, porusza się potem sam o rolatorku. Pani rolator i laska, bardziej sprawna, chodzi samodzielnie po schodach.

Codziennie rano i wieczorem przychodzi pielęgniarka – do seniora i pomaga się umyć, opiekunka nie zajmuje się tym u pana w ogóle. U seniorki w higienie pomaga opiekunka.
Kuchnia – gotowanie w konsultacji z seniorką (nie może jeść wszystkiego). Senior chętnie zje wszystko. Zakupy robi synowa, opiekunka może z nią jeździć (sklepy dość daleko od domu). Nie ma budżetu domowego dla opiekunki. Synowa kupuje to co opiekunka potrzebuje, również słodycze.

 

Seniorzy mieszkają w domu wielorodzinnym na II piętrze, na dole mieszka w osobnym mieszkaniu syn z żoną. Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu. Przedmieścia miasta, osiedle, sklepy autem 10 minut oddalone, na pieszo 30 min.

 

Wynagrodzenie: 1700 -1800*, *ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty + 240 Bonus Świąteczny.

 

Numer oferty:

K/01357
 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Skontaktuj się z nami juz dziś!


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.