Dodane przez Ewlit 30 listopada 2022

Opiekun/Opiekunka osób starszych – start pracy od stycznia 2023

Miejsce pracy: Saarland

Miejsce pracy – Niemcy - Bayern (Bawaria), Baden-Württemberg, Hessen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz, Saarland, Niedersachsen, Bremen, Hamburg

Dla naszego Klienta, niemieckiego domu opieki, poszukujemy kandydatów na stanowisko opiekun/ opiekunka osób starszych.

OFERUJEMY:

* Niemiecka umowa o pracę

* Darmowe zakwaterowanie w domu opieki- pokoje jednoosobowe

* Wynagrodzenie do 2112 euro netto plus dodatki za pracę w święta

ZADANIA:

*Opieka nad osobami starszymi w domu opieki

* Wykonywanie czynności : mycie, toaleta, zmiana pieluch, karmienie, ubieranie

WYMAGAMY:

* Doświadczenie min. 1 rok

* Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

* Szczepień covidowych

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Ada 607910918