Dodane przez ALHomecare 25 stycznia 2023

Atrakcyjna praca w Irlandii. 1759-2812 eu/mies., umowa o pracę, płatny urlop!

Miejsce pracy: Irlandia, różne lokalizacje

Opiekunka osoby starszej live-in w Irlandii, z zamieszkaniem w domu Podopiecznego/Podopiecznej. Bezpieczna praca  w miejscu zamieszkania. Nie musisz dojeżdżać do pracy, pracujesz tam, gdzie mieszkasz! Nie ponosisz żadnych kosztów swojego utrzymania!

 

O ALHomecare:

 

Jesteśmy przyjazną firmą, w której ludzie pomagają ludziom. Poszukujemy opiekunek oraz pielęgniarek dla osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu paniom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdeczne, troskliwe, wykwalifikowane opiekunki.

 

Starannie sprawdzamy rodziny, które się do nas zgłaszają. Zawsze przed podjęciem pracy masz wgląd do informacji o podopiecznych (stan zdrowia, zainteresowania, preferencje dietetyczne, zakres obowiązków, zdjęcia, w tym swojego pokoju, domu, podopiecznego). Współpraca z nami jest wyjątkowa, służymy pomocą przez cały okres zatrudnienia, do każdej współpracującej z nami Pani mamy indywidualne podejście. Nie pobieramy od opiekunek żadnych prowizji, nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej, gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

 

    

WYMAGANIA

  • Komunikatywny lub dobry poziom języka angielskiego
  • Zawodowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Troskliwa i pracowita osobowość
  • Nie potrzebujesz profesjonalnego szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi - zapewniamy je Tobie!

 

 

NASZA OFERTA

 

Poszukujemy osób, które chcą podjąć pracę w opiece nad osobami starszymi w Irlandii.  Jest to bezpieczna praca z zamieszkaniem w domu podopiecznego, nie musisz dojeżdżać do pracy, by zarabiać, nie ponosisz żadnych kosztów swojego utrzymania w Irlandii.

Poszukujemy sumiennych, pogodnych pań (preferowany wiek między 30 a 60 lat, ale nie jest to ścisłe wymaganie) mających doświadczenie zawodowe w opiece nad starszymi osobami do opieki nad seniorami w ich własnych domach w Irlandii. Oferujemy również pracę osobom z wykształceniem pielęgniarskim (także emerytowanym pielęgniarkom)- wyższe zarobki.Praca wiąże się z zamieszkaniem u podopiecznego/podopiecznej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę gwarantującą 2 dni wolnego w tygodniu, wolne w święta lub podwójne wynagrodzenie za pracę w święta, wypłatę za nadgodziny, płatny urlop etc.  Pracodawca odprowadza w imieniu opiekuna składki na ubezpieczenia. Wynagrodzenie od 1759 euro do 2812 euro miesięcznie za 35 do 48 godzin pracy tygodniowo.

Nie możesz podjąć takiej pracy, ale znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany? Powiedz mu o naszej ofercie i otrzymaj 200 euro nagrody! Nagroda wypłacana jest, gdy Twój znajomy/znajoma przepracuje z nami co najmniej 3 miesiące.


Zamieszkanie, wyżywienie, dostęp do internetu- bezpłatne!Wewnętrzne szkolenia- bezpłatne!Zwrot kosztów dojazdu do domu podopiecznego!Wsparcie agencji przez cały okres zatrudnienia!

 

 

  • Podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach, higienie osobistej. Obowiązki zatem to: pomoc przy ubieraniu, higiena osobista, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
  • Do dyspozycji pokój prywatny i wszelkie udogodnienia domu, w tym internet, oraz wyżywienie - gratis.
  • Oferujemy pracę w różnych lokalizacjach, na terenie całej Irlandii Południowej.
  • Poszukujemy osób zdecydowanych, zaangażowanych, sympatycznych, z doświadczeniem.

 

 

Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym – konieczna.  


 
Znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany naszą oferta pracy? Poleć naszą agencję i odbierz 200 euro nagrody! Skontaktuj sie z nami i zapytaj o szczegóły.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub krótkiego list motywacyjnego "od serca" na adres: alh.rekrutacja@alhomecare.ie

 

 

Przeczytaj koniecznie opinie naszych Opiekunek:

 

https://www.alhomecare.com.pl/poznaj-nasze-opiekunki/

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Wyślij zgłoszenie na adres:
alh.rekrutacja@alhomecare.ie lub marta@alhomecare.ie
+48 660 451 689 lub +48 784 530 135


 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.