Dodane przez Active-care 25 stycznia 2023

Opiekunka do towarzyskiej seniorki, bez nocek

Miejsce pracy: Achim-Uesen

Termin: od 05/02/2023

Język: komunikatywny

Miejscowość: Achim-Uesen

Status: zastępstwo
 

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy, do opieki nad seniorką, mieszkającą w miejscowości Achim, kod 28832.

 

Seniorka cierpi na cukrzycę, reumatyzm, niewydolność serca i niedociśnienie. Ma amputowane palce u stóp, z tego powodu porusza się na wózku inwalidzkim-po mieszkaniu sama, na zewnątrz z pomocą. Nie ma dźwigania, jedynie lekka asekuracja.

 

Podopieczna noce przesypia spokojnie. Pielęgniarki przychodzą codziennie, rozdzielają leki.

 

Seniorka jest osobą bardzo towarzyską, dlatego niezbędne jest prawo jazdy, ponieważ opiekunka wozi ją do przyjaciół i później po nią przyjeżdża. Często również ma gości. Jej rodzina mieszka dość daleko i odwiedza ją rzadziej.

 

Sklepy bardzo blisko, zakupy robi opiekunka, można spokojnie dojść na pieszo, REWE około 5 minut drogi. Dostępny jest samochód z automatyczną skrzynią biegów, na miejscu jest również rower.

 

Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z internetem oraz osobną łazienkę.

 

Wynagrodzenie 1450€-1500€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty.

 

Nie znalazłaś/eś zlecenia, które Cię zainteresowało? Już dziś zgłoś się przez nasz formularz aplikacyjny na naszej stronie: https://activecare24.pl/aplikuj/ i pozwól nam dopasować ofertę idealną do Twoich potrzeb.

 

Numer oferty: K/01400

 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.