Dodane przez Active-care 17 marca 2023

Opiekunka do podopiecznej mieszkającej samotnie, prywatna łazienka, obrzeża miasta

Miejsce pracy: Marl

Termin: od 27/03/2023

Język: komunikatywny

Miejscowość: Marl

Status: zastępstwo
 

Opis oferty:

 

Poszukujemy opiekunki ze średnią i dobrą znajomością języka niemieckiego, do opieki nad 95 letnią seniorka, mieszkającą samotnie w miejscowości Marl, kod 45772.

 

Kobieta jest po zawale serca, ma problemy z wysokim ciśnieniem i osteoporozą. Pacjentka jest po operacji kolana i biodra, dlatego w większości spędza czas na wózku inwalidzkim i mało się porusza. Podopieczna korzysta z pomy wodnej, gdzie ćwiczy oddychanie. Ważne jest, żeby motywować seniorkę do większej mobilności przy rolatorze. Podopieczna jest schorowana i często ma też swoje humory, więc opiekunka powinna być cierpliwa i spokojna. Codzienną higienę wykonujemy w łóżku.

 

Opiekunka powinna wspierać seniorkę w podstawowych czynnościach domowych w sprzątaniu, gotowaniu oraz w zakupach. Seniorka nie wymaga transferu tylko asekuracji przy wstawaniu.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Sklepy 15 minut drogi pieszo od domu podopiecznej.

 

Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką, TV i internetem.

 

Wynagrodzenie 1400€-1500€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty.

 

Nie znalazłaś/eś zlecenia, które Cię zainteresowało? Już dziś zgłoś się przez nasz formularz aplikacyjny na naszej stronie: https://activecare24.pl/aplikuj/ i pozwól nam dopasować ofertę idealną do Twoich potrzeb.

 

Numer oferty: K/01395

 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.