Dodane przez apn_opieka 30 maja 2023

APN Sentium- Opieka nad Panem w Baiersbronn- 1450€ netto/m-c

Miejsce pracy: Baiersbronn

Oferta: od 04.06 na 6-8 tyg

Miejscowość: 72270 Baiersbronn

Wynagrodzenie: 1450€ netto/m-c

Opieka: nad małżeństwem. Pan  ma 83 lata. Podopieczny choruje na początki demencji, osłabienie starcze , inkontynencje i zaburzenia poznawcze. Do pomocy posiada specjalistyczne krzesło w wannie, krzesło sanitarne, specjalistyczne łóżko. Potrzebuje pomocy przy higienie intymnej, kąpieli czy goleniu. Ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego od czasu do czasu posiada specjalistyczna butelkę na mocz. Podopieczny je i pije wolno ponieważ bardzo się przy tym męczy. Zje jednak wszystko jeśli jest dobrze przygotowane. Lubi oglądać programy sportowe i czytać gazety.

Pani nazywa się Gisela i ma 80lat. Pani ma trzecią grupę inwalidzką. Choruje na demencje, osłabienie starcze, nadciśnienie tętnicze, łagodną osteoporozę i ma nowotwór jelita.Pani porusza się za pomocą balkonika. Potrafi sama wstać z łóżka czy krzesła. Do pomocy posiada balkonik oraz specjalistyczne krzesło w wannie. Pani potrzebuje pomocy przy ubieraniu się, myciu, higienie. Ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego nosi wkładki i pampersy. Je wszystko, ale za mało pije. Pani lubi robótki ręczne. Państwo mieszkają w  domu z ogrodem w małym miasteczku. Można chodzić na zakupy pieszo.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, zakupy, prace w ogrodzie.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, własna toaleta, taras, TV i internet.

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego i doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
538 519 056
CV na adres: rekrutacja@apnsentium.pl