Dodane przez AJ PARTNERS1 27 czerwca 2024

1900-2100€ Opiekunka dla 86-letniego Pana Egona od 02.07

Miejsce pracy: WENDELSTEIN

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 86-letniego Pana Egona od 02.07. Senior mieszka z żoną. Waży 75 kg, ma 160 cm wzrostu. Choruje na demencję, osłabienie starcze oraz ma problemy z chodzeniem- do pomocy balkonik oraz wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu, zmianie pieluch, dźwiganiu- współpracuje oraz codziennych czynnościach domowych.
 
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1900€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

 

Opis zakwaterowania

Dom, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu.
 
Numer oferty JS/FB37478
 
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

niepaląca

dobra znajomość języka

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.