dsenior
Deutscher Senior sp. z o.o. spółka komandytowa
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
3 / 5
Zarobki
3
/ 5
Warunki umowy
3
/ 5
Dopasowanie oferty
3
/ 5
Jakość obsługi
3
/ 5
Liczba oddziałów
3
/ 5

O firmie

Nasz zespół dba o cały proces przygotowania legalnego wyjazdu do pracy, organizuje bezpieczny i sprawdzony przejazd tam i z powrotem oraz pozostaje w bieżącym kontakcie z opiekunką podczas jej pobytu w Niemczech.

 

   Praca opieka Niemcy to często wyszukiwane w internecie słowa, świadczące o popularności pracy w charakterze osób starszych.

 

Ważne, aby przy wyborze firmy, z jaką planujemy wyjechać, zwrócić uwagę na jej doświadczenie oraz legalność i pewność oferowanych zleceń.

 

Deutcher Senior jest partnerem 5 największych niemieckich agencji, które oferują wyłącznie legalną pracę. Gwarantujemy otrzymywanie wypłat w terminie, wiedząc, jak ważna jest to sprawa dla opiekunek. 

 

Troszcząc się o spokojną pracę dla opiekunek oraz komfort ich podopiecznych stworzyliśmy również specjalny program oferujący gwarantowaną, wysoką premię dla opiekunek, które pracują z nami przez dłuższy okres.

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  9571102158

Oferty pracy (4) Zobacz wszystkie

Opieka osób starszych

Miejsce:Niemcy, 71229 Leonberg
Dodane: 12 sierpnia 2019

Opieka osób starszych

Miejsce:Niemcy
Dodane: 06 sierpnia 2019
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.