hdo
HDOmedical Sp. z o.o.
Obecnie rekrutuje
4 / 5
Zarobki
3.7
/ 5
Warunki umowy
3.7
/ 5
Dopasowanie oferty
3.7
/ 5
Jakość obsługi
3.7
/ 5
Liczba oddziałów
3.7
/ 5

O firmie

HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to grupa spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania w Polsce i w Niemczech. Wszystkie spółki zajmują się świadczeniem usług z zakresu koordynacji i organizacji kompleksowej opieki domowej nad osobami o ograniczonej samodzielności. 

Mając na uwadze dobro naszych podopiecznych, z największą starannością podchodzimy do procesu rekrutacji personelu opiekuńczego. Swoim pracownikom gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia.

Jesteśmy firma z dużym doświadczeniem i wiele osób dzięki nam znalazło stabilne miejsce pracy.

 • Zasięg działaności

  Służymy tym, którzy nie chcą spędzać życia w domach opieki. Pomagamy rodzinom, które pielęgnują swoich bliskich w miejscu zamieszkania. Przewlekła choroba osoby bliskiej dezorganizuje życie rodzinne i zawodowe. HDOmedical oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb osób niesprawnych, chorych i ich rodzin. Współpracujemy nie tylko z opiekunkami, ale także z pielęgniarkami i lekarzami, dzięki temu opieka jest profesjonalna i kompleksowa. Nasz sposób planowania opieki pozwala wcześnie zauważyć niepokojące objawy pogorszenia się stanu zdrowia chorych. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie prawie wszystkich problemów: medycznych i niemedycznych. Oferujemy: opiekę krótkoterminową opiekę długoterminową (z zamieszkaniem) opiekę weekendową, na godziny opiekę nad chorym dzieckiem domowe wizyty lekarskie i pielęgniarskie asystę domową

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą, w Polsce

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Nie

 • Numer NIP

  5213585530

Opinie na forum

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.