Piękne włosy - porady

24 listopada 2016 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Tego się obawiałam:placz3:

25 listopada 2016 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Myslę, że te tabletki są tak dobre, że też się teraz zastanawiam, czy od trzeciego opakowania nie łykać tylko 3x1. Na pewno wystarczy. Tym bardziej, że jak już wczoraj tutaj pisałam, rezultat na mojej głowie jest super. Mnóstwo nowych włosów! Zastanowię się jeszcze. Do wtorku mam czas.

Zapomniałam o tym preparacie. Kilka lat temu kupowałam w Polsce w sklepie z drogerią z Niemiec. Może w sumie 3 opakowania nie więcej, efekt był wspaniały.
Teraz koniecznie potrzebuje coś sprawdzonego.Poszłam ze zdjęciem , które zamieściła Emilia do apteki i cena była 23,5 euro i dopiero za kilka godzin.
W tym czasie weszłam do Rossmana i dostałam w cenie ok 12 euro dwa rodzaje.Zrezygnowałam z ateki kupiłam 2 opakowania w Rossmanie..O efektach nic nie powiem bo to dopiero drugi dzien.Ale jestem pełna optymizmu.
25 listopada 2016 09:57
Mnie przyszedł ten specyfik pocztą,prosto z D do Pl.Zapłaciłam ok.60 zł razem z przesyłką.
Nie spodziewam sie fajerwerków bo większych problemów z włosami nie mam,ale podążam za forumową modą Skorzystałam z linka podanego przez Elfinkę. Podoba mi się flakonik,elegancki,miły w dotyku,nie żaden szajsowaty plastik. Skład wygląda dobrze,wyciągi roślinne i witaminy. Na pewno nie zaszkodzi,nawet jeśli nie pomoże
25 listopada 2016 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

https://saturn.pl/agd-male/depilator-philips-lumea-advenced-sc1997-00
Ja wybrałam ten. Zresztą po super pomocy ze strony ekspedientki. Jest jeszcze podobny model, ale z akumulatorkiem (mój trzeba podłączyć do kontaktu). Model z akumulatorkiem jest sporo droższy (300-400 zł). Ja się "podłączam" do prądu, załączam muzykę i błyskam sobie :-). Długość kabelka wystarcza na swobodne ruchy, więc żadnych akrobacji nie muszę robić :-)

Moja córka też jest bardzo zadowolona z tego lasera, wręcz zachwycona. Wcześniej wydawała kupę kasy na kosmetyczki ,a zwykłego depilatora musiała używać często. Teraz, po kilku użyciach jakby zanikały cebulki włosowe. Nie miała takiego efektu po seriach zabiegów laserowych u kosmetyczki- dziwne. Jeszcze mi powiedziała, że nie pożyczy mi tego urządzonka, bo nie przekazałam jej genów odpowiedzialnych za porost włosów i musiała wziąść o taty, który miał włosy wszędzie, oprócz tych na głowie.
25 listopada 2016 15:18 / 2 osobom podoba się ten post
IGGA

Zapomniałam o tym preparacie. Kilka lat temu kupowałam w Polsce w sklepie z drogerią z Niemiec. Może w sumie 3 opakowania nie więcej, efekt był wspaniały.
Teraz koniecznie potrzebuje coś sprawdzonego.Poszłam ze zdjęciem , które zamieściła Emilia do apteki i cena była 23,5 euro i dopiero za kilka godzin.
W tym czasie weszłam do Rossmana i dostałam w cenie ok 12 euro dwa rodzaje.Zrezygnowałam z ateki kupiłam 2 opakowania w Rossmanie..O efektach nic nie powiem bo to dopiero drugi dzien.Ale jestem pełna optymizmu.

Myślę, Igga, że będziesz zadowolona.
Trafiłaś na wyjątkowo drogą aptekę stacjonarną. Ja tutaj w De zamawiałam w aptece internetowej i płaciłam za opakowanie 11,45 euro. Każda przesyłka z tej apteki powyżej 20 euro jest darmowa. 

Podam link, może ktoś skorzysta. Mają duzo promocji zawsze. 

https://www.medpex.de/
01 lutego 2017 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
Przetestowałam wiele sposobów na ładne włosy Ogólnie warto jest stosować nie tylko pielęgnacje na zewnątrz ale również i wewnątrz.Jesli macie niedobór witamin oraz składników mineralnych to może się to odbijac na kondycji Waszych włosów. Podobnie jest również z badaniami a tarczyce. Z suplementów największe wrażenie zrobił na mnie suplement hairvity: https://www.cefarm24.pl/32155,hairvity-x-60-kaps.html
01 lutego 2017 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
https://www.doz.pl/apteka/p24718-Biotebal_5_mg_tabletki_30_szt

Jestem już prawie pod koniec pierwszej tury_3 miesiące_ zamówiłam na następne 3 miesiące, porost włosów znaczny, dużo nowych włosków i te co były może nie całkiem,ale znacznie przestały wypadać.
Polecam
06 lutego 2017 10:00
ania37

https://www.doz.pl/apteka/p24718-Biotebal_5_mg_tabletki_30_szt

Jestem już prawie pod koniec pierwszej tury_3 miesiące_ zamówiłam na następne 3 miesiące, porost włosów znaczny, dużo nowych włosków i te co były może nie całkiem,ale znacznie przestały wypadać.
Polecam

A to ciekawe, może kupie i wypróbuję. Zobaczymy, jakie będa efekty.
29 marca 2017 12:04 / 3 osobom podoba się ten post
Najlepszy sposób na porost włosów:
Wody szklaneczkę, cukru łyżeczkę i mieszać.
Nie pomaga?
Mieszac dalej.
29 marca 2017 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
Ja właśnie też od 3-4 msc stosuję te tabletki https://www.apo-discounter.pl/merz-spezial-haar-activ-draz-wzmacniajace-wlosy-p-2613.html
i teraz jak byłam w Polsce u fryzjera, to fryzjerka powiedziała, że jeszcze czegoś takiego nie widziała. Powiedziała, że mam mnóstwo odrastających włosów, które mają tak już po kilka cm i to aż śmiesznie wyglądało, bo ja mam długie włosy, a między nimi cała masa krótkich.  Ja mam gęste włosy, ale zaczęły mi od jakiegoś czasu wypadać i zaczęłam się przejmować, zwłaszcza wtedy, jak dwa razy zapchałam nimi odkurzacz . Teraz przynajmniej nie muszę się tak bać, że znajdę jakieś w jedzonku . Te tabletki naprawdę na mnie działają.
11 kwietnia 2017 10:52
Próbujcie drożdży i kozieradki, naturalne sposoby zawsze są najlepsze :))
26 lipca 2017 10:50
Dobrm rozwiązaniem jest naturalny szampon do włosów, który przeciwdziala wypadaniu. Polecam.
26 lipca 2017 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
Bozjancz

Dobrm rozwiązaniem jest naturalny szampon do włosów, który przeciwdziala wypadaniu. Polecam.

Czysci mocno jak wodospad he????? Kcesz by mi wszystkie wlosy powyrywalo???!!!  Podziekuje wola wlosy zachowac.
26 lipca 2017 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Czysci mocno jak wodospad he????? :smiech3: Kcesz by mi wszystkie wlosy powyrywalo???!!! :ucieka: Podziekuje wola wlosy zachowac.

I tak dobrze,ze nie jak spluczka w toalecie
26 lipca 2017 12:14 / 1 osobie podoba się ten post
To jest super specyfik wzmacniający włosy nie jest tani bo kosztuje ok 20e 100ml