Horoskop

12 sierpnia 2013 10:05 / 3 osobom podoba się ten post
romana

Proszę Strzelca
Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabierał młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone.

Idąc tropem Mleczko...
Strzelec jako działacz społeczny zbierał jednym cukierki, aby rozdawać innym,którzy ich nie mieli, skłonności do samogwałtu to wyłącznie rozładowywanie napięcia, w związku z jego niespożytą energią ;-) Podglądanie w toalecie wyłacznie podopiecznych- aby z tronu nie spadli, a co do spisywania wspomnień na starość, to tylko je koloryzuje, a nie zmyśla.
 
;-)))
12 sierpnia 2013 10:16
http://czary.pl/horoskopy/chinski/chinski_05_roczny.php
A ja znalazłam o sobie takie coś ;)
12 sierpnia 2013 10:17
W chińskim horoskopie jestem smokiem a w naszym rakiem
12 sierpnia 2013 10:18
Esserga

Idąc tropem Mleczko...
Strzelec jako działacz społeczny zbierał jednym cukierki, aby rozdawać innym,którzy ich nie mieli, skłonności do samogwałtu to wyłącznie rozładowywanie napięcia, w związku z jego niespożytą energią ;-) Podglądanie w toalecie wyłacznie podopiecznych- aby z tronu nie spadli, a co do spisywania wspomnień na starość, to tylko je koloryzuje, a nie zmyśla.
 
;-)))

dobrze że sama w domu jestem... ryczę ze śmiechu hahaha 
beka totalna z ... samogwałtu hahhha 
tak przyznam sie ja Strzelec lubię to robić ,to sprawia mi nieziemska przyjemnośc  hahahhahaa 
ide zapalić i ryczec dalej ze śmiechu na taras :) 
 
12 sierpnia 2013 10:20
http://czary.pl/horoskopy/chinski/chinski_05_charakter.php
12 sierpnia 2013 10:35
romana

i dla Baranów
Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można Barana skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ."). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty dezorganizują wszystko w pracy, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krotko.

Romana - i dla wodnika ....)))))
12 sierpnia 2013 10:44
romana


Trzeba mięć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami.

To ja!!!!!

Romana ,mów za siebie!!!!tez jestem z pod Wagi/15.10/ i nic z tego co napisałaś w moim przypadku nie ma miejsca!!!!!!Poza ostatnią rzeczą:)
Doczytałam jeszcze dalsze Twoje wpisy dla innych znaków-jakis horoskop dla klinicznych pesymistów znalazłaś?????? 
12 sierpnia 2013 11:07
Romana dla lwicy proszę.:))) Fajnie tutaj...
12 sierpnia 2013 11:12
Adla skorpionka cos sie znajdzie???hehee}}}}
12 sierpnia 2013 11:12
Adla skorpionka cos sie znajdzie???hehee}}}}
12 sierpnia 2013 11:27
mleczko47

Nie znalazłam tego tematu w spisie a jezeli jest juz gdzieś zakamuflowany to prosze uprzejmie Pana Moderatora o przeniesienie mojego wpisu.
 
Przed zblizającym sie wyjazdem do domu muszę sama się odrobinę dowartościować,bo nie ma co liczyć na innych.
 
Wygrzebalam swoj chinski horoskop w necie.Jestem z pod znaku PSA.
 
Pies jest uczciwy i nie boi sie wystepowac w obronie slusznej sprawy.Dotrzymuje obietnic i nie zdradza cudzych tajemnic.Ma wielu przyjaciol,na ktorych moze liczyc w potrzebie.Pies jest niezastapiony tam,gdzie potrzeba dobrego organizatora.Pies lubi dobra zabawe i spotkania w gronie przyjaciol.O swoich uczuciach mowi  niechetnie.W milosci jest taktowny i delikatny.Czesto najpierw sie z kims szczerze zaprzyjaznia,a dopiero potem mocno zakochuje.Jego elementem jest ziemia a kolorem żółty.
 
Piszcie dziewczyny swoje horoskopy.
 

Ja też jestem Psem :))) A normalnie Wodniczką :) 
12 sierpnia 2013 11:30 / 1 osobie podoba się ten post
romana


Trzeba mięć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami.

To ja!!!!!

Mój narzeczony to Waga !   A tu trochę o mnie:  
Wodnik - Nowa Danuta, to też o Tobie :)
Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle.
12 sierpnia 2013 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też znak Barana i powiem to samo co Andrea nic się nie zgadza :) :) :)
12 sierpnia 2013 11:35
Oj dziewczyny, Romka zamieściła horoskop z przymrużeniem oka, no nie bierzcie tego aż tak poważnie :)
12 sierpnia 2013 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
No to coś o Rybkach proszę ;-)) Inaczej po chińsku Kogut.