Nerwobóle, Kopfschmerzen i inne bóle

26 września 2013 20:08
scarlet

Liczyć bieżące i przyszłe euraski na kontach.
 
:):):):)

To jest zdecydowanie lepsze od tego liczenia liści na drzewach   :)))
 
08 października 2013 11:31
Pomocy prosze moze ktos przetlumaczy na translatorze slowo
durchblutungsfordernd
pilne
08 października 2013 11:41
Haneczka47

Pomocy prosze moze ktos przetlumaczy na translatorze slowo
durchblutungsfordernd
pilne

Powinnaś podać kontekst tego słowa :)
 
Domyślam się, że chodzi o: "pobudzający ukrwienie"
08 października 2013 12:28
Haneczka47

Pomocy prosze moze ktos przetlumaczy na translatorze slowo
durchblutungsfordernd
pilne

durchblutungsfördernd = krążenie krwi  daje tłumacz wujka google
 
08 października 2013 12:38
Tak jej pdp spadlo znowu cisnienie ze wyladowala w szpitalu
ma zle ustawione lekarstwa na nadcisnienie za mocno zbijaja
08 października 2013 14:18
hagia

To jest zdecydowanie lepsze od tego liczenia liści na drzewach   :)))
 

Bo liczenie eurasków jest na poprawę samopoczucia, a liczenie (jeszcze zielonych) liści na drzewach, A zielony dobrze wpływa na wzrok, a B to dobre ćwiczenie na cierpliwość. :):):):):):)
23 stycznia 2014 21:05
Kurde, boli mnie gardło ;-/// zawsze woziłam jakieś prochy ze sobą, oczywiście nic się nie działo. A jak się wkurzyłam i zostawiłam prochy w domu to zaraz gardziołko się odzywa - złośliwe jakieś, fuj fuj !!! Na razie Jadę na solankach, do rana chyba się w sopel solny zamienię.
23 stycznia 2014 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Kurde, boli mnie gardło ;-/// zawsze woziłam jakieś prochy ze sobą, oczywiście nic się nie działo. A jak się wkurzyłam i zostawiłam prochy w domu to zaraz gardziołko się odzywa - złośliwe jakieś, fuj fuj !!! Na razie Jadę na solankach, do rana chyba się w sopel solny zamienię.

miodek na lyzeczke i am powolutku pomaga na bol gardla,wspolczuje dopiero co mnie przeszlo prawie
16 lutego 2014 10:21
Co to może być, mam ciągle zimny łokieć ?? Do tego stopnia, że sprawdzam czy rękaw nie jest przypadkiem mokry ;-// Pewnie to od kręgosłupa, odcinek piersiowy, tak ???
16 lutego 2014 10:54
Mycha

Co to może być, mam ciągle zimny łokieć ?? Do tego stopnia, że sprawdzam czy rękaw nie jest przypadkiem mokry ;-// Pewnie to od kręgosłupa, odcinek piersiowy, tak ???

Tylko łokiec i tylko u jednej ręki,a reszta kończyny?kolor skóry?Na okrągło czy masz "ciepłe" momenty?
16 lutego 2014 15:09
kasia63

Tylko łokiec i tylko u jednej ręki,a reszta kończyny?kolor skóry?Na okrągło czy masz "ciepłe" momenty?

Nie tylko łokieć i to taka "wstążeczka" zimna. Reszta jest ok. Chyba za dużo się podpieram ;-))))  lenistwo, nieróbstwo czy co ???  Ale taki chłodek. 
Spróbuję wieczorem wymasowac w ręce wszystko co się da, może "coś" znajdę. Ale zastanawia mnie to. 
16 lutego 2014 16:22
Ja od czasu jak się dowiedziałam , że Mariola wyjeżdża i zostanę sama mam takie cholerne bóle głowy i dopiero dzisiaj sobie skojarzyłam, że to pewnie z nerwów... ;(
16 lutego 2014 19:31
Czuję się dzisiaj jakby czołg po mnie przejechał. Pójdę sobie do łóżeczka ale nie spać ;-/// dzisiaj Guenter Jauch i PDP siedzi aż do końca. Ale poczytam sobie, przytnę komara. Papa do jutra.
06 maja 2014 13:41
Podczepie sie pod inne schmerzen bo mojego nie ma.
 
Zawsze ale to zawsze jadąc gdzieś dłuzej autem przy wiecznym otwieraniu okna i robieniu przeciągow miałam dolegliwosci związane z uchem i tylko prawym.Tym bardzie teraz jechałam długo były przystanki na papierosa w busie gorąco otwieranie drzwi i okna w czasie jady,włączona klimatyzacja dotarłam z bolącym uchem.Ale zawsze mam krople wiec zaaplikowałam sobie i przeszedł ból.Jestem tu juz prawie m-c okna otwarte,drzwi na taras otwarte i nic.
 
Nie jestem pewna poniewaz moze to być zbieg okolicznosci, ale corka mojej pdp co tydzieć stosuje nam akupresure.Powiedzialam jej o tej mojej przypadlosci -okleja mi serdeczny palec u prawej  dłoni plasterm pod ktorym są takie dwie małe zółte blaszki z kryształkami po środku nosze to każdym razem 24 h.
Już sama nie wiem intryguje mnie to, bo kogo ucho nie bolało to nie co to jest za ból.
 
 
06 maja 2014 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Podczepie sie pod inne schmerzen bo mojego nie ma.
 
Zawsze ale to zawsze jadąc gdzieś dłuzej autem przy wiecznym otwieraniu okna i robieniu przeciągow miałam dolegliwosci związane z uchem i tylko prawym.Tym bardzie teraz jechałam długo były przystanki na papierosa w busie gorąco otwieranie drzwi i okna w czasie jady,włączona klimatyzacja dotarłam z bolącym uchem.Ale zawsze mam krople wiec zaaplikowałam sobie i przeszedł ból.Jestem tu juz prawie m-c okna otwarte,drzwi na taras otwarte i nic.
 
Nie jestem pewna poniewaz moze to być zbieg okolicznosci, ale corka mojej pdp co tydzieć stosuje nam akupresure.Powiedzialam jej o tej mojej przypadlosci -okleja mi serdeczny palec u prawej  dłoni plasterm pod ktorym są takie dwie małe zółte blaszki z kryształkami po środku nosze to każdym razem 24 h.
Już sama nie wiem intryguje mnie to, bo kogo ucho nie bolało to nie co to jest za ból.
 
 

Mój syn ma podobne problemy ... Pierwsze zapalenie ucha w wieku 8-miu miesiecy... Oczywiście laryngolog przepisał antybiotyki, ale on je od razu zwymiotował... Ja nie wiedząc co robić zakropiłam mu te uszy ziołami szwedzkimi - to był okres, w którym bez przerwy szukałam jakiegoś panaceum.... Krople lekko podgrzałam (żeby nie były zimne dla ucha) i normalnym zakrapiaczem wkrapiałam co dwie godziny, a póżniej coraz rzadziej jak ból ustąpił.... Oczywiście poszłam na kontrolna wizytę do ralyngologa...  Ponieważ często przy katarze jednak nawracało mu to zapalenie uszu (włacznie z zapaleniem ucha środkowego) stosowałam ciagle ta samą metodę - szłam do laryngologa, ale juz pomijałam próby podawania antybiotyków tylko od razy stosowałam zioła szwedzkie, a póżniej szłam na wizytę kontrolną i  z a w s z e  było ok.  Syn w tym roku skończy 24 lata W ciągu swojego życia miał min. 5 razy zapalenie uszu ostatnie jakies dwa lata temu i tylko ostatnim razem nie byliśmy u laryngologa tylko od razy zaczęliśmy od tych ziół... Dodam ,że kazdej osobie, której poleciłam ta metodę na ból ucha ona pomogła ... można tylko być tu ostrożnym gdy są jakieś mechaniczne uszkodzenia, lub zniszczenie bębenka....)))