Nasza Perfumeria

23 października 2013 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Podziwiam Was dziewczyny z tym dzierganiem.Jak moi synowie byli mniejsi,to robiłam sweterki na drutach.Teraz to juz wielkie chłopy i musiałabym bardzo szybko drutami machać,aby coś wydziergać go Gwiazdki:)
23 października 2013 22:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Podziwiam Was dziewczyny z tym dzierganiem.Jak moi synowie byli mniejsi,to robiłam sweterki na drutach.Teraz to juz wielkie chłopy i musiałabym bardzo szybko drutami machać,aby coś wydziergać go Gwiazdki:)

Kochana-to Ty dla mnie juz GURU jestes:) Sweterki? O czm Ty do mnie rozmawiasz?
Ja dopiero pierwszy szal robie:(No ,ale Krakowa tez odrazu nie zbudowano:)
23 października 2013 22:45
tina 100%

Podziwiam Was dziewczyny z tym dzierganiem.Jak moi synowie byli mniejsi,to robiłam sweterki na drutach.Teraz to juz wielkie chłopy i musiałabym bardzo szybko drutami machać,aby coś wydziergać go Gwiazdki:)

Bo to sie planuje :) Ale na drutach to cak cak....Ja mam problem bo jednoczesnie wyszywam bombki i robie skarpety i jeszcze obraz do wykończenia. Nie martw sie jak sweter zaczniesz robić to dwa tygodnie powinno ci wystarczyc. 
23 października 2013 22:46
hogata76

Kochana-to Ty dla mnie juz GURU jestes:) Sweterki? O czm Ty do mnie rozmawiasz?
Ja dopiero pierwszy szal robie:(No ,ale Krakowa tez odrazu nie zbudowano:)

Jaka ja Guru,Hogacik.Skleroza już się pomału czepia,i jakby się mnie kto spytał jak te sweterki zrobiłam,to nie wiedziałabym.To nie jazda na rowerze,jak się nie odświeża pewnych umiejętnosci,to wylatują z pamięci.Wielu wzorów nie pamietam,musiałabym z podręcznika korzystać:).
23 października 2013 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Kochana-to Ty dla mnie juz GURU jestes:) Sweterki? O czm Ty do mnie rozmawiasz?
Ja dopiero pierwszy szal robie:(No ,ale Krakowa tez odrazu nie zbudowano:)

Hogatka...moja pierwsza praca to był szalik..dla siebie z pieknej włóczki. I zrobiłam i na drugi dzien w szkole mi ukradli :)) No kosmos :))
23 października 2013 22:48
tina 100%

Jaka ja Guru,Hogacik.Skleroza już się pomału czepia,i jakby się mnie kto spytał jak te sweterki zrobiłam,to nie wiedziałabym.To nie jazda na rowerze,jak się nie odświeża pewnych umiejętnosci,to wylatują z pamięci.Wielu wzorów nie pamietam,musiałabym z podręcznika korzystać:).

Wzory jakies skomliikowane??????????????????????????????????????Lo Matko......Ale tez sie bede uczyc,ale po malutku,coby sie nie zniechecic:)
23 października 2013 22:50
tina 100%

Jaka ja Guru,Hogacik.Skleroza już się pomału czepia,i jakby się mnie kto spytał jak te sweterki zrobiłam,to nie wiedziałabym.To nie jazda na rowerze,jak się nie odświeża pewnych umiejętnosci,to wylatują z pamięci.Wielu wzorów nie pamietam,musiałabym z podręcznika korzystać:).

Tina ! Internet! Skarpety robiłam tysiąc lat temu. Tata mnie nauczył (mój tata to był dopiero GURU) i zapomniałam i wesząłm na Google i znalazłam "przepis" i juz koncze. i juz mam zamówienia nawet :))
23 października 2013 22:51
A tak w ogole,to moja mamusia szyje,kroi,szydelkuje:)Ja za to podobno dobrze gotuje:)Ale ze mi bylo glupio i nudzilo mi sie w pracy tutaj,wymyslilam dzierganie:)Moja mamusia jest dumna ze mnie hahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D Sama wybrala wloczke:)
23 października 2013 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
Wy mnie nie namawiajcie,bo sobie naprawdę kupię włóczke i druty i zacznę improwizować;-)).
23 października 2013 23:00
hogata76

A tak w ogole,to moja mamusia szyje,kroi,szydelkuje:)Ja za to podobno dobrze gotuje:)Ale ze mi bylo glupio i nudzilo mi sie w pracy tutaj,wymyslilam dzierganie:)Moja mamusia jest dumna ze mnie hahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D Sama wybrala wloczke:)

A widzisz :) A u mnie tata dziergał, szył, piekl ciasta, był pszczelarzem, zbudował łódź, garaż, altane, łowił ryby, zbierał grzyby, naprawiał wszytskie maszyny z winda włacznie, był instruktorem nauki jazdy...i on mnie wszystkiego nauczył...tylko nie pływac i jeździc samochodem :( Ponoc sie nie nadaję. A dzierganie to bardzo dobry sposób na nude w DE :))
23 października 2013 23:01 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Wy mnie nie namawiajcie,bo sobie naprawdę kupię włóczke i druty i zacznę improwizować;-)).

Kochanienka...w Kiku jest zestaw z drutami na skarpety (5,99 euro)
23 października 2013 23:03
Asik

Kochanienka...w Kiku jest zestaw z drutami na skarpety (5,99 euro)

Blizej mam Kaufhofa,tam to jest sprzęt,no i angeboty jakieś mają.
23 października 2013 23:03
Asik

Kochanienka...w Kiku jest zestaw z drutami na skarpety (5,99 euro)

:(:(:(Ja tu nie mam KIKA,ale juz mam pomysla i pogadam z synowa,zeby mi kupila,ja Jej dam kaske:)
23 października 2013 23:05
Asik

A widzisz :) A u mnie tata dziergał, szył, piekl ciasta, był pszczelarzem, zbudował łódź, garaż, altane, łowił ryby, zbierał grzyby, naprawiał wszytskie maszyny z winda włacznie, był instruktorem nauki jazdy...i on mnie wszystkiego nauczył...tylko nie pływac i jeździc samochodem :( Ponoc sie nie nadaję. A dzierganie to bardzo dobry sposób na nude w DE :))

Noz czlowiek ORKIESTRA ten Twoj tata:)
Wiecie co?Kiedys ludzie byli bardziej kreatywni:(Teraz sa tez kreatywni ,ale jakos tak ubogo:(Faza komputerow i internetu:(Choc sama korzystam i dziekuje ,ze jest Skype i w ogole,ale jak sobie tak czaem pomysle........
Pamietacie Kobiete pracujaca,co to sie zadnej pracy nie boi?Teraz znajdzcie takich ludzi:((Kobitka z serialu,komedii,ale sosik na rzeczy sie ma).
23 października 2013 23:08
Asik

Kochanienka...w Kiku jest zestaw z drutami na skarpety (5,99 euro)

Asik,ja w życiu ani jednej skarpety nie zrobiłam!!!!Cienko to widzę.