Podopieczny czy podopieczna - co lepsze?

29 grudnia 2013 13:05
Malina

No chyba, ale czasem różne rzeczy się zdażają ,pewnie nie chciałabyś trafić na takiego pdp co by cię macał i mówił że tamta to chciała a Ty nie chcesz.

Takie syt to sie krótko ucina, poprawa albo znika, zdarzaja sie takie osobniki, moja koleżanka w hospicjum  pracuje i panowie nieraz lądują na dywaniku, za zbytnia poufałość.
29 grudnia 2013 13:06
Malina

No chyba, ale czasem różne rzeczy się zdażają ,pewnie nie chciałabyś trafić na takiego pdp co by cię macał i mówił że tamta to chciała a Ty nie chcesz.

tym starym dziadkom to tez do konca wierzyc nie mozna...moze tak specjalnie mowia i na reakcje czekaja
29 grudnia 2013 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

To się nie nazywa ustawieniem tylko opłata za usługi seksualne czyli innymi słowa prostytucja wieku starczego.

Zapomniałam dodać ale osoba , która opowiada takie rzeczy musi mieć coś z głową .
29 grudnia 2013 13:13
Gosia 1234

Ty to nazywasz ustawieniem hahahaha.....toż to prawie nekrofilia.
Wolała bym chyba faceta zarosniętego i spoconego z lasu. Ten zapach przynajmniej da sie zmyć.

A ja i tego z lasu bym nie chciała,więc widzisz są gusta i guściki.I każdy tu ma swoją rację
29 grudnia 2013 13:16
ORIM

Oj tam Oj tam Sa takie fajne tabletki,ziolka do palenia hihi To wszystko popite C2H5OH daje taki luzik i inny swiat ze rok to pestka ha ha A potem 4000 euro renty plus dodatek ze 2 wojne do konca zycia leci ha ha

hahahaha................ Ty , Orim , to jesteś zdrowo szurnięty gość !!! Ale uwielbiam takie poczucie humoru  !!!!!!!!!!! hahahaha...........................
29 grudnia 2013 13:19
Malina

No chyba, ale czasem różne rzeczy się zdażają ,pewnie nie chciałabyś trafić na takiego pdp co by cię macał i mówił że tamta to chciała a Ty nie chcesz.

Pewnie ze bym nie chciała i pora zaczac biegać zeby mieć formę w razie czego :)
A tak na powaznie to raczej potrafie wyegzekwować szacunek do mnie.
Obym nie musiała tego sprawdzać.
29 grudnia 2013 13:23
Gosia 1234

Pewnie ze bym nie chciała i pora zaczac biegać zeby mieć formę w razie czego :)
A tak na powaznie to raczej potrafie wyegzekwować szacunek do mnie.
Obym nie musiała tego sprawdzać.

Wiesz czasem nie ma mowy o szacunku jak trafisz na chama.Trzeba raczej być w formie jak piszesz i wiać.
29 grudnia 2013 13:25
No więc pora na postanowienia Noworoczne."zaczynam dbać o formę" , nie wiadomo kiedy moze sie przydać :):)
29 grudnia 2013 13:28
Malina

Przecież z tym ustawieniem to ironia z mojej strony,chyba mnie nie zrozumiałaś.

Ala ja dobrze zrozumiałam ! Qrewstwo to najstarszy zawód i ciągle funkcjonujący !  Dziewczyny takie zdziwione , jakby pierwszy raz o tym słyszały? !  Jak niektóre mogą < iść > za wino , to inne mogą ze starym dziadkiem !
Jak pracowałam w PL w DPSie to była jedna taka agentka , co z dziadkiem się zabawiała na nocnych dyżurach . I robiła to za.... resztki z polskiej emerytury !!!! hahaha......
29 grudnia 2013 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
nowa70

Ala ja dobrze zrozumiałam ! Qrewstwo to najstarszy zawód i ciągle funkcjonujący !  Dziewczyny takie zdziwione , jakby pierwszy raz o tym słyszały? !  Jak niektóre mogą < iść > za wino , to inne mogą ze starym dziadkiem !
Jak pracowałam w PL w DPSie to była jedna taka agentka , co z dziadkiem się zabawiała na nocnych dyżurach . I robiła to za.... resztki z polskiej emerytury !!!! hahaha......

No widzisz a niektóre pojechały po mnie równo,jakby życia nie znały,sama powiedziała a co ci zależy parę złoty dorobisz,ja też widziałam różne cuda wianki i nic mnie nie zdziwi,choć może wiele zaskoczy,dzięki Ci wielkie że chociaż ty mnie zrozumiałaś,bo jakoś głupio mi się zrobiło ,bo potraktowały mnie jakbym się z choinki urwała.Pozdrowionka
29 grudnia 2013 13:49
Malina

No widzisz a niektóre pojechały po mnie równo,jakby życia nie znały,sama powiedziała a co ci zależy parę złoty dorobisz,ja też widziałam różne cuda wianki i nic mnie nie zdziwi,choć może wiele zaskoczy,dzięki Ci wielkie że chociaż ty mnie zrozumiałaś,bo jakoś głupio mi się zrobiło ,bo potraktowały mnie jakbym się z choinki urwała.Pozdrowionka

Malina , luzik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obyśmy tylko takie problemy w życiu miały , eh................   )))))))))))))))))))))))))))))))))
29 grudnia 2013 13:52
Malina

No widzisz a niektóre pojechały po mnie równo,jakby życia nie znały,sama powiedziała a co ci zależy parę złoty dorobisz,ja też widziałam różne cuda wianki i nic mnie nie zdziwi,choć może wiele zaskoczy,dzięki Ci wielkie że chociaż ty mnie zrozumiałaś,bo jakoś głupio mi się zrobiło ,bo potraktowały mnie jakbym się z choinki urwała.Pozdrowionka

Ja tez znam dwa przyklady , gdzie opiekunka z PDP mezczyzna swietnie sie dogadywali , a w jaki sposob sie dogadywali nie trudno chyba sie domyslic . Nawet tu gdzie obecnie jestem opiekunka (nie polka ) swietnie dogadywala sie z mezem PDP , a dowiedzialam sie tego od corki PDP. Wiec , co tu duzo gadac .....
29 grudnia 2013 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
nowa70

Malina , luzik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obyśmy tylko takie problemy w życiu miały , eh................   )))))))))))))))))))))))))))))))))

Och tak to wszystko pikuś
29 grudnia 2013 13:54
Malina

Przecież z tym ustawieniem to ironia z mojej strony,chyba mnie nie zrozumiałaś.

Przepraszam, źle mnie zrozumiałaś. Moim zamiarem nie było Ciebie atakować. Doskonale zrozumiałam ze to ironia, myślałam ze i mój zart zostanie zrozumiany. No cóż.....Wiem ze taki proceder istnieje, nie mogę tylko zrozumieć kobiet które tak sie zachowują.
Myślałam ze włączę sie do rozmowy a widzę ze nie zawsze jest to łatwe.
29 grudnia 2013 13:57
Gosia 1234

Przepraszam, źle mnie zrozumiałaś. Moim zamiarem nie było Ciebie atakować. Doskonale zrozumiałam ze to ironia, myślałam ze i mój zart zostanie zrozumiany. No cóż.....Wiem ze taki proceder istnieje, nie mogę tylko zrozumieć kobiet które tak sie zachowują.
Myślałam ze włączę sie do rozmowy a widzę ze nie zawsze jest to łatwe.

No widzisz temat się rozwinął i jednak to się zdarza,no cuż jak komuś to się podoba to mi to nieprzeszkadza.Ok wszystko w porządku czasem jakoś żle odbieramy wpisy,ale nic się nie stało,