Włosy

25 czerwca 2014 22:20
nianta

Właśnie muszę sobie zakupić jakąś farbę w niedalekiej przyszłości, cosik pod brąz , bo drugi raz na pomarańcz się nie zdecyduję..a siwych to już mam tyle, że sama nawet nie wiedziałam...najlepiej mi podobno w naturalnych....ktoś coś poleca?

Miodowy blond jest ciekawy, taki lekki brązik albo capuccino.Ja teraz maluję imbirowym /poważnie/  i najbardziej wygląda na naturalny.
26 czerwca 2014 15:26
http://www.zajadam.pl/zdrowy-tryb-zycia/olej-kokosowy

Nie wiem gdzie, bo działa na "wszystko", więc daję tutaj:)
01 lipca 2014 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Naprawdę wkurzają mnie tu w DE moje włosy ;-// tylko umyję głowę tutejszą wodą ;-//
01 lipca 2014 20:12
Mycha

Naprawdę wkurzają mnie tu w DE moje włosy ;-// tylko umyję głowę tutejszą wodą ;-//

tez tak mam.w domu mam całkiem inne wlosy niz  tutaj
01 lipca 2014 20:13
kacha25

tez tak mam.w domu mam całkiem inne wlosy niz  tutaj

Nie mogę się przyzwyczaić do swojego odbicia w lustrze ;-)))  nie ukrywam, że mi się nie podoba. 
01 lipca 2014 20:19
Mycha

Nie mogę się przyzwyczaić do swojego odbicia w lustrze ;-)))  nie ukrywam, że mi się nie podoba. 

Zmień lustro.
01 lipca 2014 20:23
michasia

Miodowy blond jest ciekawy, taki lekki brązik albo capuccino.Ja teraz maluję imbirowym /poważnie/  i najbardziej wygląda na naturalny.

Właśnie zastanawiam się nad miodowym blondem. Napisz proszę, czy na słońcu po jakimś czasie nie będzie rudy?
Na opakowaniu bardzo podoba mi się ten kolor.
01 lipca 2014 20:28
nianta

http://www.zajadam.pl/zdrowy-tryb-zycia/olej-kokosowy

Nie wiem gdzie, bo działa na "wszystko", więc daję tutaj:)

Nie tak dawno czytałam, że olej kokosowy bardzo szkodzi zdrowiu.
 
Co prawda nadaje potrawom bardzo ładny, złocisty kolor ale nie jest zdrowy.
 
01 lipca 2014 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Właśnie zastanawiam się nad miodowym blondem. Napisz proszę, czy na słońcu po jakimś czasie nie będzie rudy?
Na opakowaniu bardzo podoba mi się ten kolor.

Nie nie bedzie rudy, jest naturalny i pod rudy nie podchodzi wcale, bez obaw ))
01 lipca 2014 22:17
amelka

Właśnie zastanawiam się nad miodowym blondem. Napisz proszę, czy na słońcu po jakimś czasie nie będzie rudy?
Na opakowaniu bardzo podoba mi się ten kolor.

Ja nosze od końca ub. roku.
Jest ok. Nie ma żadnych rudych jak się wypłukuje, przeciwnie - jaśnieją.
Farba z Syossa.
 
01 lipca 2014 22:30
amelka

Nie tak dawno czytałam, że olej kokosowy bardzo szkodzi zdrowiu.
 
Co prawda nadaje potrawom bardzo ładny, złocisty kolor ale nie jest zdrowy.
 

Myślałam raczej o wcieraniu go we włosy, bo sypie mi się ze łba jak na Boże Narodzenie;) 
01 lipca 2014 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
http://www.kulturystyka-online.pl/siedem-rzeczy-o-tluszczach.html


o oleju kokosowym też-Amelka ma sporo racji -aż się zdziwiłam ,jak przeczytałam bo taki niby zdrowy....
02 lipca 2014 09:19
lena7

Ja nosze od końca ub. roku.
Jest ok. Nie ma żadnych rudych jak się wypłukuje, przeciwnie - jaśnieją.
Farba z Syossa.
 

Dzięki za info. Oglądałam miodowy blond Loreal,a,  ale teraz zwrócę uwagę na kolor Syossa.
02 lipca 2014 09:29
nianta

Myślałam raczej o wcieraniu go we włosy, bo sypie mi się ze łba jak na Boże Narodzenie;) 

Nianta, spróbuj myć włosy szamponem o nazwie "Dermena". Można go kupić wyłącznie w aptece. Nie wiem czy w De też ale w PL na pewno.
Jak na moje włosy i skórę głowy, ten szampon to rewelacja. 
Używam go już od ponad roku i nie zamierzam zamieniać na nic innego.
Dziewczyny już tutaj także napisały o rewelka płynie do wcierania po umyciu lub wieczorem. Firma ALPECIN - tonik. Brązowa, plastikowa butelka ale opakowany w biały kartonik. Są różne: z witaminami, na wypadające włosy, łupież. Każdy dobiera taki, który jemu odpowiada.
Ostatnio kupiłam w "Muller".