Chodzę w szpilkach

12 kwietnia 2014 18:03 / 4 osobom podoba się ten post
Maura

Zgadzam sie.Jak juz przyciagnelam tego na ktorym mi zalezalo to nawet kapelusz dla niego wloze.A ozdobny toczek do letniej sukienki...marzenie.Tylko ze on nie zawsze zadowolony pytajac z watpliwoscia w glosie...To napewno dla mnie czy dla moich kolegow?

Dla niego????A ja naiwna myslałam ,że jak już się stroimy to raczej dla siebie:):):)On powinien nas podziwiać zawsze,niezaleznie od tego czy mamy na sobie szpilki ,kieckę i kapelusz czy flanelową piżamę:)I vice versa zresztą:)
12 kwietnia 2014 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
No coz moja corka to juz pokolenie mlodych kobiet.Wyksztalcona...fajne zainteresowania i grono znajomych z ktorymi je dzieli wiec maja wspolna plaszczyzne porozumienia...elegancka(mam wysylala zawsze to co najlepsze) ....i czuje sie atrakcyjna nie krecac tylkiem a nawet to ja obraza takie postrzeganie przez mezczyzn.
12 kwietnia 2014 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Dla niego????A ja naiwna myslałam ,że jak już się stroimy to raczej dla siebie:):):)On powinien nas podziwiać zawsze,niezaleznie od tego czy mamy na sobie szpilki ,kieckę i kapelusz czy flanelową piżamę:)I vice versa zresztą:)

Ze wzglede na moj wiek i przyzwoitosc na forum nie powtorze jego slow w czym nas razem woli ..........(chodzi o ubior):)))))))) to jest wlasnie facet.
12 kwietnia 2014 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
Maura

Ze wzglede na moj wiek i przyzwoitosc na forum nie powtorze jego slow w czym nas razem woli ..........(chodzi o ubior):)))))))) to jest wlasnie facet.

Hi hi hi ,a co ma wiek do przyzwoitości??????Zawsze można napisac np."mój facet woli mnie saute:)"
12 kwietnia 2014 18:17
kasia63

Hi hi hi ,a co ma wiek do przyzwoitości??????Zawsze można napisac np."mój facet woli mnie saute:)"

Noooooooooo.......a ciuszek z Penneys czyli tutejszy Primark laduje w tym samym kacie co z Karen Millen. :)))) Jemu to bez roznicy.
12 kwietnia 2014 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Maura

No coz moja corka to juz pokolenie mlodych kobiet.Wyksztalcona...fajne zainteresowania i grono znajomych z ktorymi je dzieli wiec maja wspolna plaszczyzne porozumienia...elegancka(mam wysylala zawsze to co najlepsze) ....i czuje sie atrakcyjna nie krecac tylkiem a nawet to ja obraza takie postrzeganie przez mezczyzn.

a ja tam lubie krecic tylkiem i wcale mnie nie obraza   takie postrzeganie przez mezczyzn....
12 kwietnia 2014 18:59
ania52

a ja tam lubie krecic tylkiem i wcale mnie nie obraza   takie postrzeganie przez mezczyzn....

No i czym sie chwalic?:))
12 kwietnia 2014 19:01
Maura

No i czym sie chwalic?:))

to stwierdzenie faktu jest..riposta na twoj post
12 kwietnia 2014 19:05 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Dla niego????A ja naiwna myslałam ,że jak już się stroimy to raczej dla siebie:):):)On powinien nas podziwiać zawsze,niezaleznie od tego czy mamy na sobie szpilki ,kieckę i kapelusz czy flanelową piżamę:)I vice versa zresztą:)

No pewnie,że dla siebie!:)Wniosek jest prosty-jak za ładnie się ubierzemy,to "uni" chcą,żebyśmy zaraz zdejmowały nasz pieczołowicie dobrany strój.Niepodoba im się chyba;))
12 kwietnia 2014 19:08
ania52

to stwierdzenie faktu jest..riposta na twoj post

Twoj post.....znam pare pan ktore maja inne tez sposoby...
12 kwietnia 2014 19:09
I to juz wystarczy zanim spotkamy sie w "budyniu czy oleju" na przyklad:))))
12 kwietnia 2014 19:10
Maura

Twoj post.....znam pare pan ktore maja inne tez sposoby...

to fajnie duzo mozna sie nauczyc od innyh...
12 kwietnia 2014 19:12 / 1 osobie podoba się ten post
romana

To już wiem, jakie zadanie dostaniesz na zjeździe we Wrocławiu z cyklu zabaw - Zrób to, czego robić nie umiesz! Jaki nr obuwia koleżanka nosi?

Romana Ty sie nad tym zadaniem zastanów dobrze-jak będe zmuszona to ze 2 kroki przejdę ale np.nie umiem prowadzić samochodu/jeszcze/:):):)Więc kluczyki niech lepiej wszyscy przy du.. mają:)
12 kwietnia 2014 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia, zadanie będzie trudniejsze, Ty będziesz w nich tańczyć, kochanie! A następne - do szpilek dołożymy taniec na rurze!

Prawko zrobiłaś, czy przeczytałam bez zrozumienia?
12 kwietnia 2014 20:07 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

No przecież prawdę facet powiedział. Wygląd działa na płeć przeciwną.
A przecież nie powiedział, że to wszystko, co w kobiecie widzi.
Chyba jednak bardziej oko cieszy kobieta w sukience, spódniczce, w szpilkach, ładnie umalowana, ufryzowana. 
To przecież oczywista oczywistość:)
Za taką to i ja się obejrzę, bo po prostu miło. 

Wichurka i Robert, macie dla mnie 100% racji! Jako człowiek zboczony intelektualnie oglądam czasem na you tube stare filmy dokumentalne i wyję z rozpaczy! Ulica przedwojenna w Warszawie, a tam ogromna większość pań w szpilkach, sukienkach lub spódnicach oraz w kapeluszach. Może ja zamaskowanym facetem jestem, że to na mnie tak działa? Piękne jest, piękne okrutnie, a teraz tego nie ma, śladowe ilości pozostały! Auuuuuuuu!!!!!
 
Wichurka, poszukam wygodnych szpilek. Może dotąd nosiłam po prostu źle dobrane.