Kobieta z brodą na Eurowizji

11 maja 2014 09:46
acha to może chodzi o tę filozofie Gender a ja mowiłam o mężczyznach,których nazywają "trzecią" płcia w Indiach,ich status jest bardzo niski,żebrzą i walcza teraz o swoje prawa,bez skutku
11 maja 2014 09:50
I jeszcze kradną, oszukują, wymuszają.
11 maja 2014 09:59
Nie, nie... nie chodziło mi o dzieci i tzw. zawieszenie płci do czasu kiedy dziecko samo się określi, chodziło mi właśnie o to co napisała Ziolkowa czyli trzecie płeć. A to o czym pisze Wichurka to nie odnosi się do obojniactwa, że w takim przypadku zostawia się wybór na później?
11 maja 2014 10:22
emi

Płeć osoby, o której debatujecie jest określona. Jest to mężczyzna, występujący pod pseudonimem kobiecym. Gdyby był pisarzem, zbierałby laury i nikt by go tak surowo nie oceniał i nie obrażał. Świat ewaluuje, niestety nie zawsze tak, jakbyśmy chcieli. Wolę ćwiczyć tolerancję na obcych, sama mam dzieci i nie wiem, co mnie w związku z tym może spotkać. Wolę być gotowa na wszystko. Tolerancja, tolerancja, tolerancja

Jest określona prawnym nazewnictwem.Ale co w duszy przezywa sam(a) tylko wie.Widzialm reportaż o tej osobie-okrótnie los sie z nią (osobą) obszedł.
 
Opiekunke tez bym sobie wybrała glibką blondynke o fiołkowych oczach i cztery prawe ręce powinna mieć.A reszta gdzie znajdzie prace łącznie ze mna.?
11 maja 2014 10:26 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Jest określona prawnym nazewnictwem.Ale co w duszy przezywa sam(a) tylko wie.Widzialm reportaż o tej osobie-okrótnie los sie z nią (osobą) obszedł.
 
Opiekunke tez bym sobie wybrała glibką blondynke o fiołkowych oczach i cztery prawe ręce powinna mieć.A reszta gdzie znajdzie prace łącznie ze mna.?

O uczuciach, o których nic mi nie wiadomo nie dyskutuję.
Tym bardziej potrzebne jest, aby społeczeństwo zmieniło swoje nastawienie do homoseksualistów i transwestytów.
Już sam fakt "bycia innym" jest wystarczającym przeżyciem. Docinki i komentarze można sobie odpuścić.
11 maja 2014 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
ziolkowa

dokładnie tak,ta trzecia płeć jest w Indiach,żebrze,ogladałam dopiero co program o nich,a transseksualistów jest coraz więce,wygrana  na Eurowizji wystarczy mu pewnie na operacje,bo sa bardzo kosztowne,najczęściej starcza im na hormony i zrobienie piersi,ale "klejnoty" nadal mają,bo to bardzo drogie do wykonania,musza to "przenicować" i zamieścic w środku ciała,jak mają kobiety,sorry ale tak to wygląda,widać to musi byc ogromna potrzeba zmiany,nie bardzo to rozumiem,ale współczuje tym ludziom zwichrowanego zycia

Czytałam niedawno o transeksualistach, jest wśród nich podobno ogromne zróżnicowanie, począwszy od tych, którzy tylko się przebierają w kobiece łaszki, aż po zmianę płci. Trzecia płeć jest znana w wielu plemionach, także wśród walecznych Indian z USA, byli to najczęściej mężczyźni, rzadziej kobiety, pełniący role płci przeciwnej, w różnym zakresie. W Albanii do teraz, wśród ludzi głównie na wsiach kobieta może z wyboru ubierać się i zachowywać jak mężczyzna, przebywając wśród nich i będąc traktowana jak facet. Lecz co ciekawe, obowiązuje ją zycie bez seksu. Oraz oczywiście obowiązek zemsty rodowej, gdy ktos podpadnie jej rodzinie. Temat jest fascynujący, miałam z niego trochę zajęć na swoich studiach.    Jest płeć biologiczna oraz kulturowa, czyli to, co dostajemy w trakcie wychowania, wszystkie co wypada a co nie wypada mężczyźnie oraz kobiecie.  
11 maja 2014 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
my tez jestesmy bardzo różne,jedne bardzo łagodne,inne walczące,jedne bierne i zachowawcze a inne aktywne i odważne,ma to ponoc związek z "Płcią mózgu",czytałam to dawno temu i wiele mi to wyjaśniło w zachowaniach moich czy osób ,które znam dobrze:)
11 maja 2014 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
http://teleshow.wp.pl/gid,16594104,title,Dzis-jest-gwiazda-Eurowizji-ale-jeszcze-niedawno-Jak-naprawde-wyglada-Conchita-Wurst,tpl,6,galeria.html

Moze macie inne zdanie (kazdy ma prawo) ale ja uwazam ,ze.........to jest niesmaczne .Moze ktos mi pokaze gdzie jest to .....piekno ?,moze .........ktos mnie przekona .??
11 maja 2014 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
zosia_samosia

http://teleshow.wp.pl/gid,16594104,title,Dzis-jest-gwiazda-Eurowizji-ale-jeszcze-niedawno-Jak-naprawde-wyglada-Conchita-Wurst,tpl,6,galeria.html

Moze macie inne zdanie (kazdy ma prawo) ale ja uwazam ,ze.........to jest niesmaczne .Moze ktos mi pokaze gdzie jest to .....piekno ?,moze .........ktos mnie przekona .??

A po co ma Cię ktoś przekonywać?
To jego/jej sprawa i według mnie nic nam do tego.
 
11 maja 2014 11:52
Czyli nikt niema argumentow aby pokazac ,czego ja nie widze.Jestem tolerancyjna ale ,normalnie.

i tu niema nic......do powiedzenia i ...............jest fajnie.
11 maja 2014 12:18 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Czyli nikt niema argumentow aby pokazac ,czego ja nie widze.Jestem tolerancyjna ale ,normalnie.

i tu niema nic......do powiedzenia i ...............jest fajnie.

Do niczego nie będę Cię przekonywać. Piękno i gust to rzeczy, o których się nie dyskutuje.
Ja nie potrafię dostrzec piękna w muzyce poważnej, a jednak szanuję ją i tych, którzy ją słuchają.
A tak w ogóle co byś chciała zobaczyć: piękną kobietę czy przystojnego mężczyznę.
Co to znaczy "jestem tolerancyjna ale, normalnie"?
Jestem tolerancyjna dla takich jak ja??? Czyli wg nie nie jesteś tolerancyjna. Ale mi to nie przeszkadza.
11 maja 2014 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
Też uważam, że kobieta z brodą, to coś niesmacznego. Ale umówmy się - Donatan i Cleo to dopiero była tragedia.
11 maja 2014 12:40
zosia_samosia

Czyli nikt niema argumentow aby pokazac ,czego ja nie widze.Jestem tolerancyjna ale ,normalnie.

i tu niema nic......do powiedzenia i ...............jest fajnie.

Tu nie chodzi przecież o to, żeby w tej kobiecie piękno dostrzegać, tylko żeby nie emocjonować się, że ma brodę:)
Jest to na pewno dla nas dziwne, bo niespotykane, ale skoro jej się tak podoba to niech tak się nosi. 
I co tu jest do przekonywania?
Jedni lubią to, inni tamto, a ona lubi brodę. 
 
Mleczko nie lubi Maleńczuka za chamskość, więc go nie słucha (o ile dobrze pamiętam), Ty nie lubisz brody u kobiety, to też jej nie oglądaj. 
I koniec filozofi w tym temacie:)
11 maja 2014 12:41
Mirka Dz

Też uważam, że kobieta z brodą, to coś niesmacznego. Ale umówmy się - Donatan i Cleo to dopiero była tragedia.

ja sie nie umawiam,mnie się podobalo,juz o tym mówiłam,kazdy ma wolny wybór,nie?:)))))
 
a żeby wszystkich pogodzić (tez ma brodę:) KOT MAESTRO
 
http://blog.petflow.com/you-wont-believe-this-a-cat-playing-with-an-orchestra/
11 maja 2014 12:49 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie najbardziej nie podoba się to, że wygrał tylko dlatego, że ma tę brodę. Gdyby wystąpił tylko w sukni i w makijażu, to najprawdopodobniej uplasowałby się w górnej strefie stanów średnich i nie stałby się sławny na całą Europę. Marketing i tyle.

Za rok pewnie wygra ktoś, kto w swoim cudactwie pobije Muszelkę Kiełbasę. Założycie się ;)?