Sennik

11 sierpnia 2014 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
damskich bokserow i drani jest zdecydowanie wiecej niz dominujacych kobiet ktore nie wiedza co to jest uczucie
11 sierpnia 2014 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
siwa

damskich bokserow i drani jest zdecydowanie wiecej niz dominujacych kobiet ktore nie wiedza co to jest uczucie

damskich szpiegow,drazacych tematy z przed lat jest znacznie wiecej niz bokserow Przestan odbijac pileczke.Ok Twoje na wierzchu 
11 sierpnia 2014 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
Żeby zakończyć dyskusję, gdzie do porozumienia i tak nie dojdziemy, a ja wyszłam na Nikitę ;) to link:
http://facet.interia.pl/seks-i-zwiazki/news-mezczyzni-wola-mile-kobiety,nId,1476252#iwa_item=19&iwa_img=1&iwa_hash=14824&iwa_block=lifestyle
 
 
11 sierpnia 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Zapewniam cie ze nie Albo zaczynasz wszystko od nowa z kotem w worku albo nie ma co otwierac worka i patrzec czy kot jest czarny

Dokładnie tak.Kiedy staje na naszej drodze ta właściwa osoba ,wiemy to na 100% bez zaglądania do worka:)Natomiast jeśli mamy choćby najmniejszy cień wątpliwości to nawet nie ma co zaczynać bo sprawa na starcie jest przegrana i tylko potem żal i złamane serducho....
11 sierpnia 2014 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Dokładnie tak.Kiedy staje na naszej drodze ta właściwa osoba ,wiemy to na 100% bez zaglądania do worka:)Natomiast jeśli mamy choćby najmniejszy cień wątpliwości to nawet nie ma co zaczynać bo sprawa na starcie jest przegrana i tylko potem żal i złamane serducho....

Też tak myślę.Gdybym wyczuła,że dla własnego dobra muszę gościa sprawdzić,to dałabym sobie spokój.A jeśliby on mnie zaczął sprawdzać,to stałoby to się jeszcze szybciej:)
14 sierpnia 2014 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
Śnił mi się mi się fajny koleś ...znowu :P
14 sierpnia 2014 16:58
Śnił mi się mi się fajny koleś ...znowu :P
14 sierpnia 2014 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Junona_S

Śnił mi się mi się fajny koleś ...znowu :P

widze ze fajny bo az rece drza ha ha i 2 X sie wkleilo hihi DO DOMU CZAS ha ha
14 sierpnia 2014 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
A mnie się parę dni temu majty śniły i się ziściło w taki sposób, że teraz śnić o fajnym kolesiu nie musze bo jest pod ręką hahaha
znaczy ich dwóch jest vorhanden ;)))))))
14 sierpnia 2014 17:34
A mnie się śnił pies - mój własny, który na mnie warczył, szczerzył zęby, i wydawał się niezrównoważony.. Obudziłam się z niefajnym uczuciem.
14 sierpnia 2014 17:41
ORIM

widze ze fajny bo az rece drza ha ha i 2 X sie wkleilo hihi DO DOMU CZAS ha ha

Tak,masz racje,ale ja też falne filmy oglądam.Melodramy rosyjskie co wieczorka.Dobre,bez wulgaryzmów no i zawsze moge się pochwalić że w oryginale :)
14 sierpnia 2014 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
Junona_S

Tak,masz racje,ale ja też falne filmy oglądam.Melodramy rosyjskie co wieczorka.Dobre,bez wulgaryzmów no i zawsze moge się pochwalić że w oryginale :)

a nie wnikam ale ze w orginale to jest OK
14 sierpnia 2014 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

a nie wnikam ale ze w orginale to jest OK

Gdzie jeszcze piszesz ?..... Juz mnie palec , ten środkowy , najdłuższy zaczyna boleć ....potrzebuję go , bo jak mi ktoś podskoczy to go mogę pokazać !..... za chwilę będę miała zupełnie pozdzierane linie papilarne .....:)))))
14 sierpnia 2014 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gdzie jeszcze piszesz ?..... Juz mnie palec , ten środkowy , najdłuższy zaczyna boleć ....potrzebuję go , bo jak mi ktoś podskoczy to go mogę pokazać !..... za chwilę będę miała zupełnie pozdzierane linie papilarne .....:)))))

Oszczedzaj sie a palec w opatrunku bardziej widoczny bedzie ha ha
14 sierpnia 2014 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Oszczedzaj sie a palec w opatrunku bardziej widoczny bedzie ha ha

Cicho być ..... jak popiszesz dziś jeszcze trochę to do 4100 dolecimy ... a co ? nie wolno ?....wolno :))))))